Bývalý víceprezident Pfizeru odhaluje pravdu o farmaceutickém průmyslu. Nemůžete věřit tomu, co říkají lékaři

1
273

Níže uvedené video je trailer k dokumentu “One More Girl”, který pojednává o vakcíně Gardasil proti papillomaviru. Ve videu je rozhovor s Dr. Peterem Rostem, bývalým viceprezidentem  jedné z největších farmaceutických firem na světě (Pfizer), jenž mluví o spojitosti zdravotního a farmaceutického průmyslu. Vzhledem k jeho kariéře můžeme říct, že jde o experta na farmako marketing.

Níže je pár citací jak současného, tak bývalého editora dvou největších lékařských deníků, které souvisí s tím, co Dr. Rost ve videu říká:

„Už jednoduše nemůžeme dále věřit klinickému výzkumu a tomu, co říkají lékaři anebo lékařské příručky. Nelíbí se mi dělat tento závěr, ale za ty desítky let na mé pozici mi nezbylo nic jiného.“ – Dr. Marcia Angell, dlouodobý editor England Medical JournalS

„Důkazy proti vědě jsou jednoznačné: většina vědecké literatury, možná půlka, není pravdivá. Poznamenána studiemi s malým vzorkem lidí, neplatnými analýzami, střetem zájmů a posedlostí následovat trendy se věda otočila na  špatnou stranu.“ – Dr. Richard Horton, editor lékařského deníku Lancet

 

Je načase se zamyslet

V r. 2005 Dr. John P.A. Ionnidis zveřejnil doposud nejpřístupnější článek s titulem “Why Most Published Research Findings Are False“,ve kterém uvedl:

„Existuje stále se zvyšující obava, že současné vědecké výzkumy jsou lží.“

V současnosti disponujeme velkým množstvím důkazů a prohlášení od expertů, které přicházejí z první ruky a naneštěstí vykreslují velmi znepokojující obrázek.  Medicína, která vzdělávala lékaře a vyvíjela se, je pryč. Publikují se pouze ty studie, které jsou sponzorované farmaceutickými firmami, a které se nezajímají o danou problematiku v dlouhodobém časovém horizontu. Jejich cílem není prozkoumat vedlejší účinky anebo problémy, které se mohou objevit až za deset let. Nikdo nikdy nezmínil rizika spojená s léky, které mají proti nemoci pomoci bojovat.

Co je ještě horší, je fakt, že veřejnost o těchto informacích téměř nic neví. Rozhodně se o tom nebude psát v mainstreamových médiích, a i kdyby, lidé odmítají slyšet pravdu. Náš svět se mění a my se musíme připravit na nové možnosti. Najevo budou vyplouvat další informace, které zatřesou s naším systémem. Je dobře se zamyslet, vyhledávat si informace a posunout se dál.

Mysleli byste si, že dva významní editoři magazínů takového formátu si pozornost mainstreamu zaslouží, aspoň trochu.

Když Dr. Rost ještě pracoval pro Pfizer, v televizi se objevil hned několikrát.

To je důvod, proč jsou alternativní média tak důležitá. Obzvláště pak v době, kdy si lidé začínají uvědomovat, co se doopravdy děje naší planetě.

Je načase se podívat i na studie, které nejsou podporovány velkými korporátními společnostmi.  Najdou se mezi nimi brilantní práce z oblasti drog, léčebných metod, vakcín apod.

Děkujeme za čtení tohoto článku a doufáme, že vás video přivede alespoň částečně k zamyšlení.

Zdroj: AC24

Comments are closed.