Einstein a Oppenheimer píší v tajném dokumentu o přítomnosti mimozemských entit

0
271

Přísně tajný dokument s názvem Vztahy s obyvateli nebeských těles, který byl sepsán v roce 1947 atomovým fyzikem J. Robert Oppenheimerem a slavným fyzikem Albertem Einsteinem, poprvé oficiálně zmiňuje mimozemské biologické entity (EBE).

V dokumentu se mimo jiné uvádí, že přítomnost mimozemských kosmických lodí je chápána jako vojenská záležitost a že s touto skutečností jsme konfrontováni od června 1947. (K Roswellskemu incidentu došlo až 2. července 1947.)

Oppenheimer Einstein EBE (pdf)

Dokument polemizuje témata, kterými by se měla zabývat vědecká obec: Odkud přicházejí, jaký to bude mít dopad na naši legislativu, jak bychom si měli počínat v případě kolonizace a nebo integrace EBE mezi lidstvo a též proč jsou zde. V dokumentu je uvedeno, že pokud se mimozemšťané rozhodnou na naší planete zůstat, je třeba počítat s velkými změnami v běžném chápání zákonů. Bude třeba vytvořit nový zákon, který bude upravovat interakci mezi planetárními názory.

Dokument též zmiňuje přítomnost mimozemských lodí v souvislosti s našimi novodobými prvními pokusy jaderných zbraní.

Veterans Today (internetový portál bývalých zaměstnanců ministerstva zahraniční USA a zpravodajských agentur) uvádí, že světové vlády jsou v kontaktu s mimozemskými civilizacemi.

Zdroj: Svetkolemnas.info