Podívejte se, co o vás prozradí délka vašich prstů!

0
181

Nejspíše jste to nevěděli, ale délka vašich prstů o vás může říct mnoho věcí. Nejvíce se podle ní dá poznat povaha člověka, a to u některých případů až na chlup přesně. Stačí jen porovnat délku ukazováčku a prsteníčku oproti prostředníčku a podívat se, zda je vaše „předpověď“ pravdivá.

pwClk7HwFr

Možnost A

Říká se, že lidé, kteří mají prsteníček delší než ukazováček jsou vzhledově krásní. Září šarmem, kterému jejich okolí nemůže odolat. Jsou také agresivnější než ostatní a nebojí se riskovat. Povolání lidí s možností A jsou: voják, inženýr, šachista a úspěšní řešitelé křížovek. Vědci také prokázali, že lidé s delším prsteníčkem mají tendenci vydělávat více peněz.

Možnost B

Lidé s kratším prsteníčkem jsou více sebevědomí a občas i trochu arogantnější. Tento typ člověka si také užívá samotu a nechce být rušen ve svém volném čase. Nejsou také typem, který by udělal první krok ve vztazích, přičemž dokáží náležitě ocenit opětovanou pozornost.

Možnost C

Pokud má člověk prsteníček a ukazováček se stejnou délkou, je to člověk milující. Nemá rád, když se dostane do konfliktu. Organizace je jejich život a snaží se vyjít se všemi. Lidé u možnosti C jsou charakterizováni jako věrní pokud přijde na vztahy. Něhu dokáží opětovat svému partnerovi.

Zdroj: healthylifetricks.com

Co za typ člověka  jste vy? A byla „předpověď“ pravdivá? Dejte nám o sobě vědět v komentářích.