Tento muž tvrdí, že nejedl i nepil 70 let, zkoumají ho vědci z celého světa

0
396

Je pro člověka možné přežít bez požití jídla a vody? Doktoři z celého světa se nyní snaží rozlousknout případ muže, který tvrdí, že 70 let nic nejedl a nepil. Největší záhadou je pro doktory je fakt, že tento muž je v naprosto perfektní kondici.

Prahlad Jani z indického města Ahmedabad tvrdí, že od svých 8 let nepožil žádné jídlo a nevypil ani kapku vody. Jani tvrdí, že byl v tomto raném věku políben bohem, což mu pomáhá přežít bez jakékoli potravy. Jenom za pomoci modliteb.

Mezi 22. dubnem a 6. květnem roku 2010 byl Jani pozorován 35 vědci v nemocnici Sterling Hospital. Zde byl pod 24 hodinovým dozorem a z izolované místnosti odcházel pouze  na testy a na krátkou vycházku na čerstvý vzduch (i v těchto situacích byl nahráván).  Jani se k tekutinám dostal do kontaktu jen při příležitosti občasného koupání, přičemž mu byla i zapečetěna toaleta. Jani po celou dobu nemočil a ani nevykonal žádnou potřebu. Koupel absolvoval akorát 5. den od sledování.

Po 15 dnech neustálého slledování Jani nepoužil toaletu a nepožil jediné jídlo ani tekutinu, přičemž jeho zdravotní stav byl více než v pořádku. Testy ukazovaly výsledky, jakoby Janimu bylo 35 let. Lékaři uvedli, že ačkoli množství tekutin v Janiho močovém měchýři bylo nestálé a Jani „byl schopen vytvářet ve svém měchýři moč“, vůbec nemočil.

Vědci z DIPAS (Defence Institute of Phisiology and  Allied Sciences) v testech dále pokračovali. Ředitel této instituce také prohlásil, že výsledky tohoto testování mohou nesmírně prospět lidstvu. Jani podle profesora Anila Guptty ze společnosti pro výzkum a iniciativy v oblasti trvale udržitelných technologií a institucí prozradil, že vědci byli zaujati tím, jak Jani dokázal ovlládat fyziologické funkce svého těla díky kriya józe.

  Toto je co se opravdu stane, když přestanete kouřit - okamžité i dlouhodobé efekty!

Většina lidí dokáže přežít bez jídla několik týdnů s tím, že jejich tělo čerpá ze zásob tuku a proteinů. Bez vody však běžný člověk přežije pouhé tři až čtyři dny. Jak je možné, že Jani to dokáže? Někteří lidé se domnívají, že si vytvořil zásobu vody v těle během koupání. Jiní jsou přesvědčeni, že jedl a pil po skončení testů.

Další muž indického původu byl však zkoumán s podobnými schopnostmi. Hiro Ratana zkoumali celých 411 dní po tom, co prohlásil, že je schopen žít bez pití tekutin a požití jakéhokoli jídla. Po celou dobu testování se  nenajedl a nenapil.

Zdroje: C-E.com

Komentáře