Tajný recept kardiologů proti všem nemocem

0
1294

Ačkoliv by se mohlo zdát, že lékaři jsou odpůrci přírodní medicíny, opak je často pravdou. Jen to neříkají nahlas, aby si neznepřátelili některé své zaryté kolegy. Z „kuchyně“ nejmenovaných kardiologů tak pochází recept, který doporučují svým pacientům k důkladné očistě celého těla. Čistí cévy, léčí srdce a předchází kardiovaskulárním nemocím, zvyšuje imunitu, detoxikuje játra, chrání mozek a pomáhá proti rakovině.

Složení:

– 15 citrónů
– 12 stroužků česneku
– 1 kg medu
– 400g pšenice
– 400 g vlašských ořechů

Příprava:

400 gramů pšenice přesypte do skleněné nádoby a naplňte ji pramenitou vodou, ideálně ze studánky. Přikryjte gázou a nechte stát 10 – 12 hodin. Po uplynutí této doby sceďte přes gázu a pšenici propláchněte vodou. O den později by měly z pšenice začít klíčit výhonky o velikostí 1 – 2 milimetry.

Naklíčenou pšenici pak rozmixujte společně s česnekem, vlašskými ořechy a pšeničné klíčky. Posléze přidejte do mixéru 5 nakrájených citrónů i s kůrou. Ze zbývajících 10 citronů vymačkejte šťávu a přidejte ji rovněž do směsi. Nakonec zamíchejte med.

Vzniklou kaši nechte po tři dny v lednici. Poté již bude připravena ke konzumaci, která obnáší 1 – 2 lžíce 30 minut před každým jídlem, a sice 3 krát denně. Pro léčbu rakoviny je zapotřebí sníst jednu lžičku každé dvě hodiny. (amb)

zdroj: HealthyLifeTricks (Překlad: EnergieZivota.cz)