Mars: NASA chystá v pondělí odhalit nové šokující informace!

0
204

Aktuálně NASA chystá na pondělí 28.9.2015 mimořádnou tiskovou konferenci o vědeckém objevu na Marsu. Předmětem pondělí tiskové konference má být odhalení hlavních vědeckých zjištění o Marsu. Součástí prezentace má být soubor zjištění, které agentura během zkoumání Rudé planety učinila.

Akce se bude konat v 11:30 EDT (16:30 BST) a vy jí budete moci sledovat živě na NASA TV.

Připomíná Stonehenge a nebo formaci Nabta PlayaÚčast na tiskové konferenci přislíbil Jim Green, ředitel pro planetární vědu NASA Headquarters; Michael Meyer, vedoucí vědecký pracovník Mars Exploration Program v NASA Headquarters; postgraduální student Lujendra Ojha z Georgia Institute of Technology v Atlantě; Mary Beth Vilém z NASA Ames Research Center v Moffett Field v Kalifornii a Georgia Institute of Technology; a Alfred McEwen, hlavní výzkumník pro experimenty s High Resolution Imaging Science (HiRISE) na Arizonské Universitě v Tucsonu.

Takové události pro NASA nejsou bezprecedentní, ale ani obvyklou předzvěstí zásadní objevu. V červenci 2015 NASA svolal podobnou konferenci, aby oznámil objev Kepler-452b, nejvíce Zemi podobné planety, kterou našli mimo naši Sluneční soustavu. I když u příležitosti této poslední událost se nejspíš nedozvíme nic nového o životě na Marsu, mohly bychom se dozvědět bližší informace, které by mohly mít zásadní význam pro větší pochopení Rudé planety.

Ať se jedná o cokoliv, informace vzbuzují šum v zahraničních mediích. Když se podíváte například na server Dailymail.co.uk, otevřeně se zde hovoří o stavbách a podivných strukturách na Marsu.

Možná už konečně NASA přizná alespoň některou ze skutečností, o kterých příznivci Ancienit Astronaut Theroy, jako je třeba Richard C. Hoagland a jemu podobní, hovoří už mnoho let. Nechme se v překvapit…

[buttongroup][/buttongroup]