V západním Izraeli se odehrál čin, nad kterým většina z nás jen udiveně kroutí hlavou, avšak v Izraeli se jednalo o druhý podobný útok během několika hodin. Palestinská žena totiž vytáhla za bílého dne z kabelky nůž a napadla Izraelského může z ochranky a způsobila mu tak vážná zranění, kterým napadený muž naštěstí nepodlehl. Celý tento incident se odehrál v Izraelském městě Beitar Illit, jenž se nachází u vstupu do židovské čtvrti. Strážník požadoval po ženě předložení svých dokladů a během jejich kontroly žena vytáhla z kabelky nůž a muže bodla. Přihlížející museli ženu zpacifikovat a držet ji na zemi do příjezdu policie, jelikož nebylo jasné, jestli má žena u sebe výbušniny.

Žena se také pokusila napadnout policisty, kteří ji museli zastřelit. Podle policie měla žena v kabelce dopis na rozloučenou, ve kterém oznamuje svoje důvody tohoto činu, jenž jí nedovolí dále žít na tomto světě. Policie eviduje od začátku října tohoto roku nárůst počtu útoku mezi Izraelci a Palestinci. Do tohoto dne je zaregistrováno 12 smrtelných útoků na Izraelce. V tomto důsledku bylo policií zastřeleno až 73 Palestinců.

Jak zastavit toto šílenství bude řešit Izraelský premiér Benjamin Netanjahu s americkým prezidentem Barackem Obamou v bílém domě. Narůstající počet těchto napadení může bát obava Palestinců z toho, že se obyvatelé Izraele snaží o zvýšení jejich počtu v oblasti Chrámové hory. Útok palestinské ženy na Židovského strážníka na videu:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=25bg9CI2ZJ8&w=853&h=480]