Když už si bojovníci z Islámského státu mysleli, že je nemůže nikdo zastavit, objevilo se na scéně Rusko se svoji elitní vojenskou jednotkou SPECNAZ, která vyvolává u nepřítele strach a hrůzu. Jedná se o jednu z nejlépe vycvičených jednotek na světě.

Ti, kteří se do této elitní skupiny zabijáků chtějí dostat, si musí při výcviku sáhnout na samotné dno svých sil. Není tajemstvím, že několik odvážlivců při výcviku bohužel zemřelo. Rusko v současných chvílích vážně zvažuje o posílení boje proti Islámskému státu touto elitní skupinou. Měli by se tedy bojovníci z Islámského státu začít obávat z boje proti těmto zabijákům?

Jednotky SPECNAZ disponují tou nejmodernější technikou, jaká je právě teď k dispozici pro tyto účely. A jak takového člena jednotky poznáte? Nepoznáte! Tito žoldáci chodí většinou v civilním oblečení, aby nebyli zpozorováni a odhaleni. Členové jednotek SPECNAZ jsou také dobře intelektuálně vycvičeni. Uchazeči totiž musí při výcviku projít testy inteligence, které jsou veřejnosti utajeny. Pokud se někomu povede všechny tyto překážky zdolat, čeká na něj odměna v podobě modernizovaného kalašnikovu, který má menší a rychlejší náboje, jenž jsou účinnější než běžně používané náboje. Snipeři SPECNAZ mohou ke své práci využít pušku vintores, se kterou mohou zabít cíl na 400 metrů i přes neprůstřelnou vestu. Jak se tedy zdá, Islámský stát tak čekají krušné chvíle.

Komentáře

Comments are closed.