Jak už jsme Vás několikrát informovali, před několika dny se konal summit G20 v Turecku, kde se setkali lídři zemí, kteří projednávali zejména uprchlickou krizi a způsoby, jak ji vyřešit. Můžeme například jmenovat prezidenta USA Baracka Obamu a prezidenta Ruska Vladimira Putina, kteří se shodli společně na potřebě vojenských akcí v Sýrii proti Islámskému státu.

Summit se odehrával ve městě Antalya a vyvolal velký zájem veřejnosti. Událost se ovšem neobešla bez jediné chybičky. Při neformální diskuzi dvou výše zmíněných prezidentů ve veřejné hale se odehrálo něco, co málo kdo čekal, že se opravdu stane. Konference se účastnil „tajný“ špion, který chtěl odposlouchávat prezidenty při jejich diskuzi.

Celé to připomínalo dobrou komedii. Tajný agent se zjevil na konferenci, když si dva prezidenti neformálně vyměňovali názory v křeslech. Neznámý muž se k nim po malých krůčcích snažil přiblížit se svým kufříkem, ve kterém se zřejmě nacházelo nahrávací zařízení. Naneštěstí byla místnost kromě prezidentů také plná agentů a ochranky prezidentů. Tato ochranka se nenechala přelstít a po několika nervózních pohledech agenta do kamery tohoto špiona zpozorovala a bez jakýkoliv problémů odvedla tohoto muže mimo místnost. Prezidenti Obama a Putin nebyli touto situací nějak vyrušeni. Níže se také můžete podívat na video z celé tajné akce tohoto muže.

Foto: Drop of Light / Shutterstock.com

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=d6qJpCutWug&w=853&h=480]