Teroristé dopadeni v Londýně při jízdě autem metropolí Londýna. Včera jsme Vás informovali o krizové situaci, která se odehrála v Bruselu. Byly nalezeny důkazy, že se tam schovává jeden z teroristů, jenž má na svědomí teroristický útok v Paříži. Celé město bylo uzavřeno včetně metra a lidem nebylo dovoleno shromažďovat se ve větších počtech.

Téměř identická situace se odehrála ve Velké Británii, konkrétně v Londýně. Policie tam totiž zatkla tři muže, jenž se dopravovali po hlavním městě autem s belgickou poznávací značkou. Celé této policejní akci přihlíželi hosté z nedaleké restaurace, kterým bylo doporučeno zůstat vevnitř a nepřibližovat se k nebezpečným mužům.

Jsem uvězněný v restauraci v Southwarku, nebezpeční muži v autě přinutili policisty uzavřít celou ulici a nemohu vyjít ven

Podezřelí teroristé dopadeni v Londýně! Jeli v autě s belgickou poznávací značkou

Teroristé dopadeni
Foto: BasPhoto / Shutterstock.com

Přesně takto se vyjádřil Davey Strachan na svém twitteru, při policejní akci na podezřelé muže v autě. Policie byla také nucena prohledat a uzavřít budovy v blízkém okolí restaurace. Scotland Yard vydal k celému incidentu prohlášení, ve kterém se zmínil, že tři muži z auta byli zatčeni a nadále probíhá vyšetřování.

Veřejnost byla také informována, že tento zátah nesouvisel s žádnou teroristickou hrozbou, která by hrozila obyvatelům v Londýně. Cesty byly kvůli celé akci neprůjezdné necelé tři hodiny, potom byl provoz bez problému obnoven.