Nezáleží na tom co slavíte, svátky jsou příležitostí a nutností pro shromáždění všech milovaných a nejbližších z rodiny. Rodiny se většinou sejdou, tráví volné chvíle spolu, dělí se o jídlo a dozvídají se něco o tom druhém. Jelikož už se blíží konec listopadu a začátek prosince, začíná pomalu startovat vánoční šílenství a svátky, které mají trávit všichni se svoji rodinou.

S touto skutečností vydal John Lewis nové video, které válcuje internet a patří mezi nejoblíbenější v poslední době. Jedná se totiž o reklamu na vánoční svátky. Toto video vypráví příběh malé holčičky, která díky svému teleskopu objeví starého muže, jenž žije svůj obyčejný život na Měsíci. Video se tedy příznačně jmenuje: „Muž na Měsíci“.

Ve světě si toto video získalo velký obdiv diváků právě díky tomuto starci, jenž ztvárnil hlavní roli této sváteční reklamy. Role starého muže má naznačovat strasti, které si museli starší lidé prožít během svého života a jak je tedy potřebná jejich role při shromažďování rodin na tyto a jim podobné svátky či události. Dále video bojuje proti osamělosti a depresím, kterými si osamocení lidé prochází v průběhu svátků. Jaké si myslíte, že má toto video poselství podle Vás?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wuz2ILq4UeA&w=853&h=480]