Není to ještě tak dávno, kdy agentura Bloomberg vydala proroctví na příští rok, aneb nejhorší scénáře jaké nás mohou potkat. Bloomberg předpověděl rozpad Evropské unie, jenž je pod náporem uprchlické krize, prezidentské volby vyhraje v USA Donald Trump, jenž hodlá zamezit po svém vítězství vstup všem muslimům na území USA.

Můžeme zde také zmínit kybernetické útoky, jenž budou mířeny na banky po celém světě. Uběhlo pár dnů a je tu další předpověď budoucnosti. Přesněji budoucnosti velice blízké. Jednu takovou předpověď vydala i světoznámá Saxo Bank, jenž tyto předpovědi budoucnosti vydává pravidelně pěknou řádku let a má také svoje příznivce.

Saxo Bank a její každoroční předpověď budoucnosti je tady! Varuje před zdražením stříbra nebo cenou ropy

Přesněji tuto tradici drží Saxo Bank již dvanáctým rokem. A před čím tato společnost varuje tento rok? První předpovědí je snížení ceny ropy na 100 dolarů. Další poplašnou zprávou může být varování před růstem eura vůči dolaru. Saxo Bank varuje, že euro stoupne na hodnotu 1,23 dolaru. Je to podle banky takzvané dno, od kterého už musí být jen snížen kurz dolaru pro udržení takzvané měkké politiky. Poslední předpovědí je to, že si demokraté zachovají jako prezidenta svého zastupitele. Díky tomuto faktu budou podle Saxo Bank demokraté svrženi, jelikož budou neustále vyvolávány rozbroje mezi republikány a právě demokraty.

Komentáře