Evropská unie zřejmě každým dnem vymýšlí zákony, které mají lidem co nejvíce znepříjemnit život. Ať už se jednalo o uprchlickou krizi, ve které EU nařídila povinné kvóty pro každou z členských zemí, návrh projednání zákona o zákazu střelných zbraní po masakru ve Francii nebo donucení vlády schválení zákona, který hraničí až s rasismem.

Jestli se tento zákon stane skutečností, tak se Evropa nevyhne masovým nepokojům

Těchto zákonů, které neslouží pro dobro lidí, ale někomu jinému by jsme zde mohli vyjmenovat desítky. Evropská unie  si nedá pokoj a je tu další návrh, který pobouří snad každého. Varování o tomto nesmyslném kroku od Evropské unie přichází překvapivě od bývalého prezidenta České republiky Václava Klause.

Evropská unie má v plánu zrušení hotovosti, kterou brzy nahradí kreditní karty

Podle informací se o tomto návrhu uvažovalo již v 80. letech, kdy měly nahradit karty klasické peníze. EU však argumentuje tím, že zavedením karet a zrušením bankovek a mincí se odlehčí spotřebitelům, kteří tak budou mít pohodlnější způsob placení a dokonce tento systém umožní vyhnutí se placení daní. Evropská unie však bude mít každého pod absolutní kontrolou, nad vším co kdy udělal a co kdy nakoupil. I když vyhlídky vypadají děsivě, bývalý prezident České republiky pochybuje o tom, že by došlo k tomu schválení.

Comments are closed.