O pojmu „chemtrails“ jsme Vás informovali už před více než měsícem, když americký senát potvrdil tuto činnost letadel nad našimi hlavami. Jedná se totiž o chemickou látku, kterou by měly vypouštět dopravní letadla do ovzduší. Chemtrails se podle informací pozná tak, že za dopravním letadlem vidíme i hodinu po jeho průletu takzvanou kondenzační páru, jenž se při průletu běžného letadla vytratí do několika minut.

Toto rozptýlení par samozřejmě závisí na výšce a typu letadla, je to však běžně otázka několika desítek minut. Na internetu se v minulých dnech objevily fotografie dopravních letadel, které usvědčují letecké společnosti k vypouštění těchto chemikálií vysoko v oblacích.

Potvrzují tato šokující fakta potvrzení konspiračních teorií kolem chemtrails nebo se jedná o další výmysl teoretiků?

Níže v galerii si můžete prohlédnout několik tajných fotografií, jenž unikly na internet. Jedná se o fotografie letadel typu Airbus, konkrétněji A319, A320 a A321. Na internetu jsou také k nalezení fotografie Airbusů A380 s těmito tryskami, jenž létají nad Spojeným královstvím. O to podezřelejší jsou tyto typy letadel, jelikož v průběhu času se podrobily letadla k úpravám, jenž jim umožňují tento zatajovaný systém využívat. Konspirační teoretici si tak pokládají otázku, kdy si konečně veřejnost uvědomí, že nás vláda podrobuje programu klimatického inženýringu.