Neurochirurg Dr. Eben Alexander se ve své zpovědi vyjádřil k otázce posmrtného života, nad kterým si láme hlavu mnoho odborníků, kteří nemohou se stoprocentní jistotou potvrdit, zda existuje posmrtný život. Neurochirurg totiž podle informací, které podal ve svém rozhovoru, prodělal klinickou smrt, která mu změnila kompletně názor na toto téma. Doktor prozradil, že do doby, než prožil svoji klinickou smrt, by nevěřil v možnost, že posmrtný život opravdu existuje.

Moje mysl se dostala do jiné dimenze

Eben Alexander kráčel ve šlépějích svého otce, který byl také neurochirurg. Doktor vystudoval neurochirurgii na Harvardské univerzitě a vždy věřil, že k tomuto fenoménu existuje určitě vědecké vysvětlení. Doktor Eben Alexander nikdy netušil, že si sám projde klinickou smrtí a naskytne se mu šance poznat posmrtný život. Jak se tento jev projevil?

Neurochirurg tvrdí, že posmrtný život opravdu existuje. Sám si jej mohl vyzkoušet když byl při nemoci v kómatu

Doktor tvrdí, že když byl v nemocnici v kómatu a jeho mozek byl napaden bakteriemi, dokázal prožít klinickou smrt, jenž mu poskytla příležitost k spatření posmrtného života. Doktor tvrdí, že se jeho mysli povedlo dostat do dimenze, neboli nového světa, který byl několikrát popsán lidmi, kteří zažili takzvanou klinickou smrt. Eben Alexander tvrdí, že mu tato skutečnost poskytla nový pohled na život a tvrdí, že smrt není koncem naší existence.

Comments are closed.