Boris Kollár, úspěšný podnikatel, jenž se narodil na Slovensku v Bratislavě, se při svém rozhovoru vyjádřil ohledně současné politické scény, která je pod palbou ze strany občanů. Podle Borise Kollára, když se řekne v dnešní době politik, lidé si toto slovo ve většině případů spojí s korupcí, rozkrádáním nebo zlodějinou.

V dnešních dnech, zvláště s probíhající uprchlickou krizí v Evropě se není však čemu divit, že lidé mají tento názor na politické lídry země, ve které žijí. Podle tohoto slovenské podnikatele se slovo politik v dnešní společnosti a této době bere jako urážka. Co vlastně způsobilo tento obrat v myslích lidech, kteří již politiky neberou jako své lídry, ale zloděje, kteří si snaží jen nahrabat peníze?

Slovenský podnikatel a jeho názor na dnešní politiku: Politici neumí řídit ani bufet, jenom rozkrádají majetek

Boris Kollár také poznamenal, že někteří politici obírají stát několik desítek let, přičemž si někteří obyvatelé stejného státu nejsou schopni zakoupit za svoje peníze ani léky nebo je tíží strach z exekutorů. Úspěšný podnikatel také mluvil o tom, jak sám vybudoval několik úspěšných podniků, které se ziskem prodal. Chtěl tak upozornit na to, že se peníze dají získat také jiným způsobem, než krádeží. Paradoxně tento podnikatel oznamuje, že chce vstoupit do politiky, i když s vlastním kapitálem. Přinese tento muž do slovenské politiky změnu?

Komentáře