Herec a aktivista Chuck Norris ve svém posledním publikovaném článku nařkl tímto tvrzením zmiňované „kriminální živly oblohy“. Text se zaobírá úryvky záznamů, které ukazují souhrnný geoinženýrský návrh. Podle něj by diskutovaná akce mohla být s největší pravděpodobností již pohybu.

V článku deníku World Net Daily osobnost „Walker, Texas Ranger“ upozornila čtenáře, že vlády se již možná tajně zaobírají plánem podrobit si civilizaci, k čemuž jim údajně vypomohou klimatické modifikační experimenty.

Chuck Norris ve svém článku nevynechal ani resumé z roku 2003 od NCBI; Národního centra pro biotechnologické informace, které vyvozuje, že „imunizace pomocí aerosolu se jeví jako slibná metoda vakcinace,“ dle Norrisova názoru nejenže vláda USA testovala zmiňovanou metodu na ostatních lidech, nevynechala přitom ani vlastní, americkou populaci.

„Domnívá se někdo, že je možné, aby během  uplynulých třinácti let od doby této studie neproběhla byť jediná masová vakcinace nebo imunizace ze vzduchu v rámci jakéhosi experimentu v lokalitách USA?“ ptá se Norris. „Kolik chemických koktejlů svržených letadlem už bylo po světě rozprášeno ve jménu záchrany veřejného zdraví?“

„Ať se jedná o promyšlený záměr nebo domnělé jednání ve jménu „spravedlnosti“ a zda to opravdu je nebo není záměr pro realizaci masové vakcinace nebo jiné, vychytralé intriky,“ píše Norris, „ pokud neuvěříte, že se nad námi na obloze vykresluje stopa v podobě jakési kouřové clony, tak vám na mou duši prodám londýnský most do amerického Lake Havasu City v Arizoně.“

Bohémská legenda a válečný hrdina v jedné osobě tvrdí, že je společně se svou ženou zainteresovaný do dění geoninženýrství, které probíhá na jejich ranči. Norris po usilovném angažování se v této věci pokračuje ve tvrzení, že se pravděpodobně jedná o kamufláž vycházející ze studie z minulého roku, která dokazuje člověku škodlivý vedlejší účinek související s geoinženýrstvím.

„Zajímavostí je,“ poznamenává Norris, „ že 2. září 2015 byl publikován vědecký 16 stránkový článek doktora Herndona, který byl z ničeho nic po pouhých dvou týdnech z deníku kompletně odstraněn na základě pouhých dvou otázek chemického složení s nedostatečným vysvětlením, které nepodložili ničím jiným, než tímto: „Spis v jednotlivých částech často není pro plnohodnotný výzkumný článek dostatečně vědecky objektivním.“

Norrisovo pátrání po odpovědích si také spojuje se smrtí známých  ikon, které kritizovaly světový fenomén chemtrail, obdobu nebezpečných kondenzačních stop, podobně jako legenda country hudby, Merle Haggard.

Norris často odkazoval na texty písně „Snílek“ od popové hvězdy Prince, který také otevřeně promluvil o „chemtrails“, obdobě nebezpečných kondenzačních stop, během PBS vystoupení v roce 2009.

„..Prince, který nás minulý týden opustil, ve své písni „Snílek“ zpíval: „Zatímco kolem nás krouží helikoptéra, má tato teorie čím dál hlubší význam. Přemýšlíš o tom, jak po městě rozprašují chemikálie, zatímco my spíme? Od této chvíle budu vzhůru, můžeš mi klidně říkat třeba snílek, ale no tak, probuď se.“

(KMi, ca.cz, Foto: Shutterstock)