Za řečnickým pultem stál americký prezident a pochvalně plácal rámě Washingtonu za jeho bohulibé činy a lidský zájem o jiné země, kterážto chvála jistě zahrnovala i washingtonské částečné či úplné zničení osmi zemí v posledních 20 letech, zanechávající ruiny tam, kde dříve  kvetla společenství dobře zorganizovaná a fungující. A z celého jeho projevu nejlidštěji pak vyčníval jeho soucit s iránským a venezuelským lidem, který vyslovoval téměř současně se seznamem dalších amerických sankcí, které USA na občany těchto zemí uvalují.

Arogance Washingtonu je ohromující. Tam stál Trump, oznamující světu, že Washington o nejlepších příštích vládách Iránu a Venezuely už rozhodl, a je rozhodnut použít sílu, aby tento svůj výběr do vládních úřadů v obou zemích dosadil.

Lži, které v ono úterý Trump o Venezuele a Iránu pronesl, jsou tytéž, které Washington vyslovil už i o Srbsku, Afghánistánu, Iráku, Somálsku, Libyi, Jemenu, Pakistánu a Sýrii. Jsou to lži, jichž bylo použito k vojenským akcím, které zničily životy milionů lidí. A Trump, stejně jako předchůdci, vidí tyto zločiny jako činu bohulibé, protože washingtonským a izraelským zájmům vyhovují.

Všechny ty zločiny mají svůj počátek v 11. září 2001. Hnutí za pravdu o 11.září se už dlouho zabývá vyvracením oficiální vládní lži o tomto dnu, aniž by přitom pátral po skutečných pachatelích zločinu, ke kterému tehdy došlo. Nu a Chuck Baldwin obrací svou pozornost právě na tohle, přesněji pak na knihu Christophera Bullyna, která identifikuje všechny, kteří jsou za 11. září skutečně zodpovědní:

UŽ TO ODPÍSKAL

Chuck Baldwin

Každá myslící bytost se události z 11. září už zabývala. A lze též říct, že objektivně a rozumně uvažující lidé dospěli k názoru, že to, co se jim o 11. září oficiálně vypráví, má jisté mezery. A jak čas postupuje, stále víc lidí o pravdivosti této oficiální a vládní vyprávěnky stále víc a víc pochybuje. Ba dá se dokonce i říct, že jedinými lidmi, kteří vládní historce věří, jsou dnes už jen ti, kteří se nad tímto problémem nikdy hlouběji nezamýšleli, anebo je ten problém prostě nezajímal. Je-li ovšem oficiálně vyprávěný příběh falešný – a tisíce odborníků o tom nepochybuje – pak nám logika a rozum napovídají, že strůjci tak brilantního a velkolepého podfuku museli být lidé vysoce postavení a obdaření geniálními mozky, když se je do dnešního dne nepodařilo ani vypátrat, ani obvinit a ani identifikovat, zatímco za pachatele bylo prohlášeno pár lidí s mozky mdlejšími, kteří se do grandiózního podniku víceméně už jenom připletli.

  Život v USA – komu stojí za to?

Pochopitelně takovéto obří spiknutí vyžadovalo – aspoň do jisté míry – vládní zdroje. Zde je asi dobré připomenout, že to, co vlády dělají dobře, je zabíjení lidí. Podle výzkumu D.J. Rummela bylo ve 20. století zavražděno despotickými vládami 262 milionů lidí, tzn. mnohonásobně víc, než jich mají na svědomí gangsteři, masivní vrazi a teroristé celého světa.

Když uvažujeme o 11. září, pak jediná entita, která by dokázala tak složitou operaci zvládnout, by musela být vláda – anebo přinejmenším – nějaké elementy uvnitř té vlády. A velmi pravděpodobná je i spolupráce několika vlád.

Ve světě existují jen tři vlády, které disponují vojenskými a zpravodajskými službami na takové úrovni, že by si s daným úkolem poradily. Jde o USA, Britanii a Izrael.

Vraždy z 11. září byly vraždy masové. A pachatelé byli zločinci par excellence. A jsou na svobodě. Což mě trošku oklikou vede k Trumpovi.

Trumpa zvolili lidé proto, protože slíbil, že vysuší zločinné bažiny a rozežene Hluboký stát. A mnozí konzervativci a křesťané veří, že právě tohle Trump dělá: Ale dělá to?

Já myslím, že ne.

Donald Trump měl příležitost dokázat, že vysušování bažin a rozehnání Hlubokého státu minil vážně. Byly to uplynulé dva roky jeho vlády. A 17. výročí 11. září. Ani jedné však nevyužil.

Zřejmě to ODPÍSKAL.

V souvislosti s  11. zářím upozorňuji všechny na skvělou knížku Christophera Bollyna s titulem: „Válka proti teroru – spiknutí k ovládnutí Středního východu“. A sděluji vám. Lidé, zbulíkovali nás! Všechno, co nám říkali o 11. září a o „Válce pro ti teroru“ byla jedna velká a tlustá lež. A nikdo dosud v odkrytí těch, kteří za ní stojí, neudělal víc, než Christopher Bollyn. Jestliže se dost velký počet Američanů seznámí s pravdou o 11. září a s „Válkou proti teroru“, mohlo by to změnit běh historie a ušetřit tisíce a možná i miliony životů – a ano – i zachránit naši republiku. Protože podvod 11. září lpí na obou našich politických stranách ve Washingtonu – včetně Trumpa – a též včetně církví.

  Stephen Cohen: Kdo je izolován – Rusko nebo USA?

Ta kniha otřásá mýty a ničí lži. Uvádí jména, aleduje čas a identifikuje kabalu, která mistrovsky vymyslela útok z 11. září, jenž uvrhl Ameriku do nikdy nekončící války proti tzv. teroru. A která už zabila miliony a zabije miliony další, jestliže se Amerčané neprobudí a tuto globální katastrofu nezastaví.

Vybral a přeložil Lubomír Man

(LMa, www.ceskoaktualne.cz, foto: Shutterstock)

Komentáře