Jednou z nejčernějších nočních můr imigrantské kriminality v Německu jsou neproniknutelné arabské klany v Berlíně. Tyto mafie, které ovládly berlínké podsvětí a často si vyřizjí účty i mezi sebou, jsou bolehlavem nejen pro policii, ale i německou justici, kterou zvysoka neuznávají, nespolupracují s ní a nevypovídají proti sobě, což se ukazuje být účinné. (Oproti tomu nějaké kecy u nás, zda někdo ovlivňuje justici, jsou pohoda tabáček.)

A jak to všechno začalo? Jakou imigrační politikou si stát může natáhnout blízkovýchodní kriminální podsvětí k sobě domů? „Tady jsou peníze za nic.“, vzkázal nám strýc imigrovavší do Berlína. A tak sem přitáhly celé rozvětvené rodiny. Tak se zrodila arabská gangsterská kriminalita v Berlíně, vypráví v rozhovoru pro německý Die Welt jeden z nich.

Inu, soudruzi z NDR zas jednou někde uďáli chybu. Ta spočívala zejména ve flagrantní naivitě, že každý, kdo z širého světa přitáhne žít do Německa, je nebo bude jako Němec.

Strýcovo „Tady dávaj peníze za nic!“ vystihuje samotnou podstatu imigračního průmyslu (na špici spolu s finančním a IT sektorem) a zaroveň i to, jak sociálně patologické je rádodajné rozdávání snadných peněz, navíc diskriminačně jen někomu. Již starověký Šalamoun pravil, že „Kde je mnoho chleba, je záhy i mnoho těch, kteří z něj chtějí jíst.“ Pokud naši političtí vítači vytvoří stejné imigrační sociální podmínky, není problém, abychom k našemu „obohacení“ tyto klany měli v Praze, Brně či k Ostravě. Stačí pak už jen pozvat nějakého „strýce-sirotka“. Ten už sem pozve zbytek svých rozvětvených rodů.

(zdroj: eurabia.cz, foto: Pixabay)

Komentáře