Chcem veriť, že na Slovensku už len máloktorý politik spochybní veľký význam strán ako sú AfD, i súčasné vládne strany v Rakúsku, ktoré robia všetko preto, aby bola skorigovaná nešťastná politika kancelárky Merkelovej, ktorá spôsobila utrpenie množstva žien a dievčat v Európe, zapríčineného azylantami cudzích kultúr, pre väčšinu ktorých je žena len sexuálny objekt, určený pre uspokojovanie ich potrieb.

Noviny WAZ 26.2.2019

Dunkelhäutiger vergewaltigt Frau in Düsseldorf auf offener Straße – Farebný znásilnil ženu v Düsseldorfe na verejnej ulici

Stalo sa tak cez víkend v Düsseldorf-Düsseltal. Čierny muž sa žene prihovoril v lámanej nemčine a následne ju strhol k zemi a ju znásilnil.

Keď jej jeden okoloidúci chcel pomôcť, tak ho násilník ohrozoval nožom. ………………..

Ďalej môžete čítať na

Noviny Krone 25.2.2019

Nach Sex-Martyrium durch Asylbewerber: Sandra ist tot! – Po sexuálnom martýriu, ktoré Sandre spôsobili azylanti, je dievča mŕtve!

Tulln. Dvaja azylanti z Afganistanu znásilnili 15 ročnú Sandru. Usvedčila ich DNK. Obeť zomrela – napriek tomu ich súd pustil na slobodu. Jeden z nich bol dokonca odškodnený sumou 6300 eur za dni, ktoré musel stráviť vo vyšetrovacej väzbe. ………………….

Pokračovanie je na

Noviny WAZ 24.2.2019

Araber masturbiert vor 25-jähriger Frau in S-Bahn – Arab masturboval pred 25 ročnou ženou v rýchloelektričke

Essen. 25 ročná Essenčanka sa viezla minulý týždeň v piatok podvečer rýchloelektričkou S 9 do Essenu. Na jednej zastávke si k nej prisadol arabsky vyzerajúci muž a po chvíli začal pred ňou masturbovať. Ako vypovedala, tak pritom ju neprestajne fixoval pohľadom. Žena mala veľký strach a upadla do šoku. ………………………

Ďalej čítať na

Noviny Reutlinger General Anzeiger 23.2.2019

Junges Mädchen in Bus von Syrer belästigt, Helfer bedroht – Mladé dievča obťažoval v autobuse Sýrčan. Ohrozoval tých, čo jej chceli pomôcť

Reutlingen. 12 ročné dievča dostalo v autobuse od 37 ročného Sýrčana silný úder po zadku. Len tak z ničoho nič. Rozplakalo sa a pýtalo sa ho, prečo to urobil. Dostala odpoveď, že on niečo také smie. Potom nebezpečne ohrozoval ľudí v autobuse, ktorí jej chceli pomôcť.

Pokračovanie nájdete na

Noviny Stuttgarter Zeitung 23.2.2019

Asylantengruppe belästigt junge Frauen und attackiert Helfer – Skupina azylantov obťažovala mladé dievčatá a atakovala tých, čo chceli pomôcť

Pforzheim. Šiesti azylanti zo Sýrie, Afganistanu a Iránu prenasledovali v centre mesta dve mladé ženy. Keď ich dostihli, tak ich obkľúčili, potom ich začali urážať a sexuálne obťažovať. Na muža, ktorý im chcel pomôcť, zaútočili. Keď prišla polícia, tak sa správali voči nej agresívne, bez známky rešpektu………………..

Ďalej si to môžete pozrieť na

Len z posledných troch dní našli moji spolupracovníci okolo 60 ďalších podobných správ. Pričom mohli objavovať ešte ďalej a ďalej.

Toto jasne dokumentuje nebezpečnú a doslova zúfalú situáciu žien v Nemecku i Rakúsku.

(zdroj: hlavnespravy.sk, foto: archiv)