O tom, že je Michael Jackson „na chlapečky“ a že je na svém ranči zneužívá, se psalo roky za jeho života. Proběhlo několik právních sporů, snad i soudů a vše se vyřešilo odškodněním. Prostě penězi. O ty ostatně možná šlo žalujícím rodičům více než o jejich děti. Jestliže rodič, jehož dítěti bylo ublíženo, jehož dítě bylo zneužito, dá přednost penězům, před potrestáním viníka, dosti to o něm vypovídá a měl by být souzen stejně, jako viník.

I když mám o nevině M. Jacksona v této věci pochybnosti, nemám ve zvyku lidi odsuzovat na základě mediálních kampaní a toho, že „jedna paní povídala“, i kdyby těch paní byly stovky. Jak se mediálně šíří pomluva, jak je následně vydávána za „pravdu“ a jak lidem může zničit, nebo minimálně poškodit pověst, jsem bohužel poznal na vlastní kůži. Nevinu nelze dokázat, pomluvu nelze vyvrátit. Zvlášť pomluvu šířenou internetem.

„Společnost“ si hraje na spravedlnost, likviduje údajné viníky, ale jejich případné oběti ji vůbec nezajímají. Dnes se řeší Jackson, namísto toho, aby se řešilo to, že mu na ranč ty děti vozili jejich rodiče v době, kdy byl veřejně obviňován ze zneužívání. Roky se píše o desetitisících dětí, zneužívaných některými představitele církve, ale nikdo to neřeší, protože jde o církev. A co ty mnohdy doživotně postižené děti? Nikoho většinou nezajímají.

A kampaň me too? Zničila spousty známých lidí, v drtivé většině bez jakéhokoli řádného soudu, bez důkazu. Prostě si najednou někdo po třiceti letech „vzpomene“, že mu někdo jiný před třiceti lety sáhl na zadek či jinam. Své by o tom mohl vyprávět Kevin Spacey, jemuž kariéru zničilo obvinění (po 30 letech!), že v roce 1968 komusi sáhl na stehno. Pro změnu za to, že si v baru údajně několikrát sáhl na 18letého kluka mu hrozí 5 let, protože jeho čin byl označen za sexuální útok. Ano, čtete dobře, útok.

  Hrozí nový holokaust? Svět se nepoučil, varuje žena, která přežila Osvětim

V rámci „práv“ se ozývají hlasy na legalizaci pedofilie, zoofilie a nevím čeho ještě a volá se po konci „sexistické“ miss v plavkách. Cikáni jsou Romové, černoši jsou afro, za chvíli snad bude restaurace, která bude mít na jídelníčku „Cikánskou hovězí pečeni s rýží“ obviněna z rasismu. To, co prožívají bílí farmáři v JAR nikdo neřeší. Práva menšin a minorit mají být stejná, jako práva většinové společnosti, ale v rámci pokrytectví a alibismu jsou povyšována nad práva většiny. To vše má ale negativní dopad a nedopadne to dobře.

Nezastávám se Jacksona, Spaceyho ani kohokoli jiného, ale zároveň odmítám jejich mediální soudy. Všichni najednou vědí, „jak to bylo“ a přitom nikdo neví nic. Současná hysterie, je jen pokrytectví a alibismus. Řeší snad někdo skutečně desetitisíce zneužívaných dětí, řeší někdo statisíce týraných dětí? Ne, řeší se „homoadopce“ a práva homosexuálů, ale práva dětí nikdo neřeší. Louis Vuitton stahuje kolekci s Jacksonem, aby nikoho nepohoršila, ale trička s vrahy jsou IN.

Všude prodávají trička s Che Guevarou, Hitlerem, Mussolinim, Heydrichem, Stalinem a dalšími vrahy, ale nikoho to nezajímá. Je přece třeba řešit Jacksona, je to „po proudu“.

(zdroj: svobodnenoviny.eu, foto: archiv)

Komentáře