Po několika letech se vzbouřila, opustila islám a stala se ateistkou. Nakonec začala věřit v Ježíše a obrátila se ke křesťanství.

„Po mnoho let jsem se snažila přesvědčit Švédy, aby pochopili, co je cíl muslimů – převzít vaši zemi. První věc, kterou udělají, že budou požadovat soudy šaría, stejně jako ve Velké Británii,“ uvedla.

Ale mainstreamová média nechtějí Monu Walterovou poslouchat. Označují jí za kontroverzní a většina Švédů se otočila zády k jejímu poselství, které vnímají jako příliš děsivé, podle zpravodajského blogu Ingrid a Maria.

„Švédové jsou přesvědčeni, že švédské zákony budou vždy platit v jejich zemi. Zeptejte se kteréhokoliv Angličana, jestli by před třiceti lety věřil, že Británie bude mít v roce 2019 soudy šaría.“

„Pokud Švédsko uzná soudy šaría, muslimové budou mít nové požadavky, jako je povolení vládnout vlastní enklávě¨bez zásahu švédské společnosti. Konečným cílem je, aby šaría ovládla celé Švédsko.“

„Jestli jsou zde v tomto okamžiku nějaké blonďaté a modrooké Švédky, nezáleží na tom – všechny budou v té době zahaleny v nikábech a burkách,“ tvrdí Mona.

„Co muslimští politici chtějí, je změnit zákony tak, aby muslimové ve Švédsku získali povolení žít podle práva šaría. Chtějí vládnout svým vlastním oblastem, aniž by museli dodržovat sekulární zákony Švédska.“

„To je dlouhodobý cíl a islám má spoustu trpělivosti. Jak říkají: Vy máte hodinky, ale my máme čas,“ pokračuje.

Před volbami 9. září minulého roku byla většina švédských novinářů hysterická ohledně neonacistické strany Severské hnutí odporu. Hnutí dostalo 2 106 hlasů, což jasně ukazuje, že Švédové nemají zájem o národní socialismus.

Zdá se však, že se nikdo nebojí, že Švédsko má v zemi přibližně jeden milión muslimů, z nichž mnozí pronikli do politických stran, aby prosazovali své vlastní zájmy. Otázkou je, kdy muslimové ve Švédsku vytvoří vlastní stranu.

  Svobodnenoviny.eu: Nizozemský poslanec varuje, že v islamizované Evropě zmizí právní stát

V Belgii byla Islámská strana v posledních letech velmi úspěšná s politickými cíli, jako je učinit zemi 100% islámským státem a zavést právo šaría. Říká se, že Belgie bude mít muslimskou většinu za pouhých 12 let.

„Jediným řešením pro Švédsko je začít masovou repatriaci lidí, kteří si myslí, že je zde „haram“, nechtějí se stát součástí společnosti a odmítají se asimilovat.“

„Pokud to neuděláme, islám to zde převezme do 50 let. Demografie je velmi jasná – za 100 let skončí hra,“ uzavírá Mona.

(zdroj: svobodnenoviny.eu, foto: archiv)

Komentáře