V projevu na radnici v Braniborsku, Merkelová uvedla, že tento krok byl nutný na pozadí „mimořádné situace“ kvůli konfliktu v Sýrii a islamistického terorismu na Středním východě.

Její rozhodnutí pozastavit dublinské nařízení o azylu s oznámením, že „uprchlíci jsou vítáni“ – krok, který způsobil bezprecedentní vlnu migrace z třetího světa do Evropy – „nebyl něco, čeho by se mohla vzdát,“ řekla divákům.

„Pokud se v souvislosti s krizí v roce 2015 vyskytly chyby, přijetí lidí nebyla jednou z nich,“ zdůraznila Merkelová a dodala: „Tato chyba nebyla v předstihu na místech, kde se nachází mnoho uprchlíků, jako je Libanon a Jordánsko, abychom viděli, jak se tam lidem vede.“

„Proto jsme se od té doby naučili pomáhat uprchlíkům na místí úrovni,“ uvedla – jako by nikdo takovou politiku dříve neobhajoval.

Otevření hranic EU německou političkou bylo přivítáno chválou od levicových neoliberálních mezinárodních sdělovacích prostředků, z nichž mnohé – spolu s globalistickými organizacemi, jako je Mezinárodní měnový fond (MMF) – se rozplývaly, že tento krok jistě posílí německou prosperitu.

Ale navzdory tomu, že vláda utrácí desítky miliard eur ročně na bydlení, sociální zabezpečení a integraci nově příchozích po krizi, 65% „uprchlíků“, kteří přišli do Německa v roce 2016, stále ještě nemá v práci, jak v lednu uvedl deník Breitbart London.

Výsledky rozsáhlé studie Německého federálního úřadu pro migraci a uprchlíky (BAMF), který provedl rozhovor s 7500 migranty, byly místními sdělovacími prostředky označeny za „vystřízlivění“ po odhalení, že 20% zaměstnaných migrantů pracovalo jen v „mini-zaměstnáních“, zatímco i uprchlíci v zaměstnání na plný úvazek vydělali průměrně plat jen 1 564 eur hrubého měsíčně.

Německo také zaznamenalo nárůst násilných trestných činů od přílivu, kdy ministerstvo vnitra v loňském roce přiznalo, že žadatelé o azyl, uprchlíci a nelegální přistěhovalci provedli v roce 2017 nejméně 447 vražd a pokusů o zabití.

  Merkelová se znovu třásla na akci v Berlíně

(zdroj: svobodnenoviny.eu, foto: archiv)

Komentáře