Levicová novinářka na švédských předměstích ku migraci: „Všichni věděli, že to skončí katastrofou“

Lena Mellinová z Aftonbladetu nyní uznává, že švédský pokus integrovat obrovské množství migrantů z Afriky a Středního východu selhal.

“Všechny strany, s možnou výjimkou Levé strany a Švédských demokratů [SD], které v tomto bodě sotva ovlivnily realitu, by se měly stydět,” píše 64letá Mellinová.

Obviňuje politiky, že „do značné míry zanedbali vývoj na některých našich předměstích“, přestože „každý věděl, že to skončí katastrofou“.

Mnoho lidí poukázalo na pokrytectví. Mellinová přiznání, že věděla, že integrace selhala, ale stále odmítá opustit svou podporu masového přistěhovalectví.

“Neuvěřitelné! Lena Mellinová, ze všech novinářů, jednoho z nejvýznamnějších zastánců masového přistěhovalectví a multikulturalismu, jednoho z nejhorších nenávistníků SD, tvrdí, že jeden už roky věděla, že to půjde do pekla,“ napsal na twittery Ted Ekeroth.

„Švédská vládnoucí třída – včetně politických vůdců a sdělovacích prostředků – již více než deset let popírá, že v země jsou nějaké problémy způsobené masovým dovozem imigrantů ze třetího světa. S výjimkou problémů způsobených těmito WAYCIST Švédy samozřejmě,“ píše blog Gates of Vienna.

“Nyní se zdá, že pravda o kulturním obohacení je tak očividná, že ji již nelze popřít.” Reakce švédského média? “Věděli jsme, že všechno skončí špatně;” zapomněli jsme vám to říct.” A obviňují politiky.

Švédsko nadále zažívá obrovské problémy s násilným zločinem, střelbami, výbuchy a útoky granátů, většinou v důsledku válčení trávníku mezi soupeřícími gangy migrantů.

(Infowars, foto: Youtube)

Přejít nahoru