V průběhu let různé zdroje, jako jsou úřední dokumenty, videa, obrázky a přesvědčivé svědectví svědků, svědčí o tom, že lidé jsou pravidelně v kontaktu s mimozemskými bytostmi. Proč je tedy tak těžké přesvědčit širokou veřejnost, že mimozemští návštěvníci planety Země nejsou jen sci-fi?

Jedním ze způsobů, jak ujistit skeptika, je možná směřovat k pozoruhodným oznamovatelům, kteří mají hodně co ztratit, a jen velmi málo mohou získat ze sdílení svých neuvěřitelných příběhů mimozemské činnosti se světem.

Prostřednictvím těchto oznamovatelů se může objevit úplný, komplexní a autentický popis jevu UFO, který je mnohem fascinující, než cokoli, co by hoaxer mohl uvařit. Například jeden z nejdůvěryhodnějších oznamovatelů, bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer, prohlásil, že mimozemšťané navštěvující planetu Zemi nejsou homogenní blok, ale ve skutečnosti se skládají z ne méně než osmdesáti dvou různých druhů, vše s vlastní agendou.

Ukázalo se také, že mnoho vlád světa shromažďuje vysoce utajované a přísně tajné dokumenty, které se o těchto bytostech běžně poskytují vojenskému personálu, přestože tyto vlády veřejně popírají existenci UFO.

Například bývalý šéf CIA Roscoe Hillenkoetter řekl v roce 1960:
„V zákulisí jsou vysoce postavení důstojníci letectva střízlivě znepokojeni UFO. Ale díky oficiálnímu tajemství a výsměchu je mnoho občanů přesvědčeno, že neznámé létající objekty jsou nesmysly. “

Je tedy jasné, že jev UFO hraje aktivní roli při utváření světa kolem nás. Důležité je, aby vědci a veřejnost byli schopni oddělit úžasná fakta od fikce, aby mohli získat autentický pohled na to, jak tito cizinci a jejich kontakty ve vládách světa spolu komunikují.

(dailymysteries, foto: Youtube)

Komentáře