Začalo to samozřejmě na Středním východě, když Donald Trump („ruský majetek“) nařídil vraždu íránského generála Qasema Soleimaniho mimo letiště v Bagdádu, pravděpodobně po jeho očištění s Putinem, což vzhledem k vztahu Íránu a Ruska opravdu moc nedává smysl píše portál Zerohedge.

Ale co. Podle vlády USA a korporátních médií byl Soleimani „teroristou“, který pracoval s Assadem (dalším „teroristou“), aby zničil ISIS (kteří jsou také „teroristé“) a prvky Al-Káidy (kteří dříve byly „teroristé“) s podporou Rusů (kteří jsou „teroristy“) a dělají nejrůznější další nespecifikované, ale údajně hrozící „teroristické“ věci.

Írán (oficiálně „teroristická“ země od ledna 1979, když svrhli brutální západní loutku, kterou CIA a MI6 nainstalovali jako „Šah“ v roce 1953, poté, co režim změnil íránského předsedu vlády, poté, co znárodnil anglo- Persian Oil Company, později známá jako British Petroleum) reagovala na preventivní vraždu jejich „teroristického“ generála jako skupina „teroristů“.

Země milující svobodu v celém regionu stály po zničení. Saúdská Arábie odložila své dříve naplánované víkendové vydání veřejného sekání hlavy. Izrael připravoval své neexistující nukleárny bomby. Kuwaitida vyslala na své inkubátory ozbrojené stráže. Katarští, Bahrajňané, Spojené arabské emiráty a další loajální základny říše dělali, co tito lidé dělají, když čelí jadernému Armagedonu.

V USA to byla masová hysterie. Firemní média začínají čerpat příběhy o tom, že Soleimani má „krev na ruce“ a je „teroristou číslo jedna na světě“ a nemilosrdně genocidoval stovky amerických vojáků, kteří již v roce 2003 preventivně vtrhli a zničili Irák a preventivně zabíjeli a mučili své lidi, aby jim zabránili útočit na Ameriku svými neexistujícími zbraněmi hromadného ničení.

Američané (většina z nich o Soleimanim nikdy neslyšela, dokud ho jejich vláda nezavraždila a mnozí z nich nenajdou Írán na mapě) se vydali na Twitter, aby vyzvali k okamžitému vyklizení Íránu z oběžné dráhy. Starosta Bill de Blasio nařídil rozdělení silně ozbrojených protiteroristických sil, aby stály v New Yorku se svými puškami v klasické „připravené“ pozici, aby zabránily Íráncům plavat přes Atlantik (spolu s jejich komunistickým zabijákem – delfíni), plazit se nahoru na East Hampton Beach, vezme LIRR do města a dopustí se nějakého ničivé „teroristické“ krutosti, které si bude po celou věčnost připomínat klíčenky, trička a hrnek na kávu například Jumbo.

  Archiv: Zásadní projev Vladimira Putina o Rusku a světě. Týká se i naší budoucnosti. Čtěte, ať pak nejste překvapeni

Trump, disciplinovaný ruský agent, že je, držel si nervy a udržoval si krytí, vykonával svůj „totální chaos“ jako jediný ostřílený ruský dělník. Zatímco Írán stále truchlil, začal veřejně píchat o Soleimaniho rozebranou mrtvolu, bombardovat íránská kulturní místa a jinak bombasticky posmívat Íránu emocionálně napadnutému opilci na ulici. Jeho strategií bylo jasně přesvědčit Íránce (a zbytek světa), že je nebezpečný imbecil, který zavraždí úředníky jakékoli zahraniční vlády, které mu Mike Pompeo řekne, a poté spálí jejich muzea a mešity a pravděpodobně zbytek jejích zemí, pokud dokonce uvažují o odvetných opatřeních.

Trump prorazil dveřmi Bílého domu, Grand Foyer, dramaticky podsvícený, čerstvě „opálený“, mračící se jako zápasník WWF(wrestlingová organizace pozn. red.), a oznámil, že dokud bude prezidentem, „Íránu nebude nikdy povoleno mít jaderné zbraně“… jako pokud některá z událostí minulého týdne měla co do činění s jadernými zbraněmi (které Íránci nepotřebují a nechtějí, s výjimkou neokonzervativní fantazie, v níž Írán zamýšlí spáchat národní sebevraždu tím, že vyhodí Izrael z mapy Země).

Nedělal jsem to skrz celou jeho adresu, kterou vydal v bezdechém robotickém staccatu (možná proto, že to Putin nebo Mike Pompeo diktoval slovem za slovem do jeho sluchátka), ale od začátku bylo jasné, že byl odvrácen veškerý jaderný boj typu toe-to-toe s osou odporu nebo s osou teroru nebo s osou zla nebo s osou všeho.

Ale vážně, veškerá masová hysterie stranou, navzdory všem krutostem, které ještě musí přijít, se tretí světová válka nestane. Proč se ptáte, že se to nestane? Dobře, řeknu to, ale nebude se Vám to líbit.

Třetí světová válka se nestane, protože už se stala III. Světová válka … a zvítězila globální kapitalistická říše. Podívejte se na tyto mapy NATO (nezapomeňte prozkoumat všechny různé mise). Pak se podívejte na tuto Smithsonianovu mapu, kde americká armáda „bojuje s terorismem“. A mnoho dalších map na Google. To, na co se budete dívat, je globální kapitalistická říše. Ne americká říše, globální kapitalistická říše.

  Erdogan obvinil Američany z podpory Islámského státu

Pokud to zní jako rozdíl bez rozdílu… no, je to tak a není to. Tím myslím tím, že to není Amerika (tj. Amerika, národní stát, ve kterém většina Američanů stále věří, že v nich žije), která vojensky okupuje velkou část planety, vysmívá se výsměchu mezinárodního práva, bombarduje a napadá jiné zemí a zavraždit hlavy státních a vojenských důstojníků beztrestně. Nebo spíše, určitě, je to Amerika … ale Amerika není Amerika.

Komentáře