Lucie Bílá_foto_Youtube

Bílá aktivně používá svůj Instagram pro komunikaci s fanoušky. Dnes celebrita přidala selfie se záhadný úsměvem a k příspěvku uvedla, že na zítra chystá „něco milého“.

„Malá nápověda – Se mnou všude, cirkus bude,“ dodala zpěvačka.
Podrobnosti ale nesdělila.

Fanoušci v komentářích začali hned psát, jak jsou zvědaví a už se těší na dobrou zprávu od jejich oblíbené zpěvačky.

„Nechám se překvapit a už se těším,“ poznamenali sledující.

Někteří připustili, že možná zpěvačka připravila novou píseň nebo CD.

Poslední dobou česká zpěvačka ale nemluvila o žádných novinkách a své tvorbě. V době epidemie koronaviru zpěvačka hlavně vyzývá své fanoušky k šití roušek. Jako odpověď ji sledující posílají fotky svých vlastně vyrobených roušek. Ohlas je opravdu obrovský, Bílá už dostala přes pět tisíc fotek s rouškami, ze kterých udělala koláž ve formě srdce.

Bílá také poznamenala, že si moc váží toho, jak si navzájem všichni pomáhají, jak myslí i na druhé, jak celé dny a noci šíjí desítky roušek pro nemocnice, sousedy, pro celé své okolí. Jak nás všechny situace drží daleko od sebe a o to podle ní jsme si teď více blíž.

Dodala také, že jsme malinká země, ale situace ukázala, jak umíme držet při sobě a v tom jsme velcí.

Lucie Bílá
Bílá byla dvakrát vdaná. Její první láskou byl Tomáš Holý, bývalá dětská hvězda, který zahynul při autonehodě ve 21 letech. V březnu roku 1995 se jí ve vztahu s producentem a divadelníkem narodil jediný syn Filip. Dvojice se rozešla poté, co se divadelní producent zakoukal do Miss Československa Pavlíny Baburkové.

V roce 2002 se Lucie provdala za známého pozounistu Stanislava Penku. Rozvod byl ale stejně rychlý jako svatba. V roce 2006 se zpěvačka provdala podruhé, za Václava Bártu. Rozvedli se po dvou letech a čtyřech měsících. V roce 2015 se zpěvačka seznámila s Radkem Filipi na obnovené premiéře Carmen. Radek je o 17 let mladší než Bílá, ale není to pro ně překážka, pár spolu stále žije. Radek Filipi se stal v Brazílii mistrem světa v benchpressu.

zdroj: cz.sputniknews.com

Komentáře