Nikterak nehodlám diskutovat o vaší odborné způsobilosti-to nechám odborníkům, ale ve smyslu morálních a lidských hodnot u mne nemáte žádné ceny. Je mi úplně jedno, že se oháníte svými úspěchy ve snaze bagatelizovat svá morální pochybení. Tímto hlavně narážím na trestní oznámení podané na jednu záchranářku a regionální tiskovinu. pro podezření z šíření poplašné zprávy.

V hlavních televizních zprávách v 19.30 ze dne 9.6.20 jste se k celé věci postavila značně vyhýbavě a snažila jste se nás přesvědčit, že vedení kraje o trestním oznámení vědělo. Ať to bylo jak bylo, tak vy jste hlavou kraje a osobou s největším dílem zodpovědnosti a i kdyby ono podání trestního oznámení schválilo zastupitelstvo /o čemž silně pochybuji/, tak by jste to měla být právě vy, kdož přijme největší díl odpovědnosti. Toto jste však neučinila a takticky jste se schovala za vedení kraje, což je zbabělé a vůči občanské veřejnosti nečestné.

Hledat však dnes v politice čest-jsem naivní že??? Sama velmi dobře víte, že počátky koronavirové krize byly velmi chaotické a to jak ze strany řídících orgánů /státní správy/, tak ze strany těch, kteří byli jak se říká v první linii. Chyby dělal kde kdo, ale jisto je to, že v celé ČR byl akutní nedostatek ochranných prostředků. Silně pochybuji, že středočeský kraj by byl takovou vyjímkou.

Pokrytectvím nejhrubšího zrna je v televizi uvedená reportáž, kde se snažíte za minulé úspěchy zastupitelstva a vedení středočeského kraje schovat kauzu trestního oznámení. To přeci nemůžete myslet vážně. To si tolik myslíte, že lidé jsou úplně debilní??? Takto to fungovat nesmí!!! Kdyby to takto fungovalo, jak to od vás vyznělo, tak by třeba úspěšný hasič, který zachránil děti z hořícího domu, nebyl souzen za případnou vraždu své manželky??? No to snad ne.

  „Neuvěřitelný výrok. EU skončí!“ Advokátka Hamplová byla šokována slovy Jourové o zákroku proti Maďarsku

Chápu, že štvavá kampaň proti hnutí ANO nepolevuje, že Minář s milionovým chlívkem, Topkou, Stan a ODS si nedají pokoj. Že ČSSD je nevypočitatelná a falešná a spolu milonovým chlívkem a Topkou se nechávají ovlivňovat sudetoněmeckým landsmanšaftem, ale to vás jako političku nesmí vyhazovat ze sedla. Dokážu pochopit, že jste třeba nervozní, ale svým jednáním jste doslova nabila opozici proti hnutí ANO. Vrazila jste svým soukmenovcům doslova kudlu do zad.

Premiér Babiš by měl vskutku udělat zásadní opatření, protože svými kroky jste ponížila celé hnutí. Nelze opomenout ani vaše slova o tom, že vy jste VIP a váš pan manžel také. Můžete mi říci, v čem jste VIP??? Vy máte do zadku jinou díru, než my ostatní??? Vy když vypustíte krakena tak smrdíte po fialkách??? Velký kulový paní Jermanová. VIP jsou ti obyčejní občané, ti dělníci, kteří chodí každodenně do práce a makají na daně, aby vy jste se měli dobře. Vy nějak v té své povýšenecké pozici zapomínáte, kde se vzalo.

Musím konstatovat, že já osobně vámi jakožto člověkem pohrdám. Vy zastupujete jen sebe a své namyšlené ego.

zdroj: svobodnenoviny.eu, autor: Oldřich Rambousek

Komentáře