Z čeho se sestávaly tyto pomluvy? Pan doktor prostě řekl, že korona není rozdílná od běžné chřipky a to stačilo. Samozřejmě, media a globální manipulátoři chtějí, abychom brali koronu za příšerně nebezpečnou nemoc, abychom byli vystrašeni až do morku kostí a abychom volali a prosili o jakékoliv očkování, které nám nabídnou.

Dr. Jensen říká, že v jeho státě, což je Minnesota, je dnes asi 35-40 tisíc případu COVIDu. Zdravotní organizace ovšem straší s tím, že toto množství se může znásobit až na desetkrát tolik!

„No dobrá, pak toho bude 350 tisíc,“ říká. „Ale v 2018 jsme měli víc než půl milionu zasažených chřipkou a nikdo nepanikařil.“

Jeho další vážné provinění se sestávalo z toho, že vyjádřil pochybnost ohledně pravdivosti důvodu úmrtí, jak jsou uváděny na úmrtních listech. On sám dostal někdy začátkem dubna dopis od Státního zdravotního oddělení, že má, stejně jako všichni ostatní lékaři, hlásit COVID-19 na úmrtních listech ve všech případech, kdy si myslí, že možná tato chřipka mohla způsobit, anebo přispět k úmrtí, i když to není ničím odůvodněno.

Americký stát Pennsylvanie se podle těchto nařízení zachoval a když se na to přišlo, tak museli odečítat mnoho případů od celkového součtu. Ředitelka Státního zdravotního oddělení ve státě Illinois veřejně prohlásila, že „jen kvůli tomu, že je důvod smrti uveden COVID-19, to neznamená, že pacient na to opravdu zemřel.“ Ve státě New York to vyřešili po svém, řekli si že úmrtí je víc než jindy a že všecka úmrtí co překračují jakýsi vymyšlený limit musí být COVID-19 a přidali 3,700 mrtvých do statistiky, což bylo 50% celkového počtu.

A přitom významný epidemiolog, Dr. Ostrow, prohlásil už v půli března: „chřipka se stala epidemií už několikrát a zabila miliony lidí. Přesto, stále existuje. Jenže dnes zde máme něco jiného, co je způsobováno korona virem, který se chová stejně jako každá jiná chřipka.“

Guvernér státu Minnesota Tim Walz je asi v jedné kapse s globalisty, když prohlásil, že 74 tisíc lidí ve státě na koronu zemřelo. Později to upravil na 29 tisíc a pak to zase změnil na skoro tisíc mrtvých denně. Ale Dr. Jensen má i proti tomu námitky, protože těch mrtvých je asi 1,500 na celý stát a z toho 1,200 v domovech pro staré lidi a to jen kvůli tomu, že tam stěhovali každého pacienta s koronou. (Asi aby infikoval všecky ostatní).

Ale to byl jen úvod celého pořadu. Je to jen ukázka, jak všichni poctivě sledují Rockefellerův plán na koronavirovou pandemii, který je popsán dále.

V další části videa promluvil řečník, který se skrýval za obrázkem presidenta Republiky Ghana a který přečetl dokument, co byl objeven na stránce Rockefellerovy Nadace. Ihned jsem tuto stránku prohlédla odspodu nahoru a zleva doprava a zpátky, ale tento dokument jsem tam už nenašla. Pravda, byly tam dva případy, kdy byl nějaký dokument odstraněn, takže je možné, že tento byl jeden z nich. Asi jsem přišla pozdě, i když to není moc pravděpodobné, protože TV Nigeria vydala jejich video teprve předevčírem.

  A této arogance USA si nikdo nevšiml? Kde jsou všichni ti bojovníci a bojovnice, kteří mají plnou pusu svobody médií, Kalouskové, Němcové, Bakalovi úderníci a soudruzi ze státní ČT?

 

Dokument, stažený ze stránky Rockefellerovy nadace popisuje detailně postup chřipky zvané koronavirus, neboli COVID-19, její očekávaný vliv na světovou populaci a plánované cíle tohoto celosvětového podvodu.

Rovněž jsou popsány potřebné kroky, celkové časování a očekávané výsledky.

Napřed je nutné mít velmi nakažlivý virus, který má velmi nízkou úmrtnost. Tento virus už byl vyroben v americké laboratoři Fort Detrick a v asi čtyřech dalších laboratořích v letech 2008-2013, jako část výzkumu, za účelem zjištění, proč se tak snadno rozšíří v netopýrech, ale není schopen nakazit člověka. Z toho důvodu je nutné použít vnitřně-žilové doručení (formou očkování proti chřipce), aby se virus dostal na místa, kde ho potřebujeme. (Moje poznámka: jinými slovy, všichni, kdo se nechávají očkovat proti chřipce tento virus každoročně dostávají spolu s očkováním.)

Ale zároveň je nutné vyvinout virus s mnohem vyšší úmrtností, který bude sloužit jako náhradní plán, kdyby první virus, ten slabý, selhal. Ten další virus bude použit až ve 3. části celého programu, pokud ho bude zapotřebí. Může to být kterýkoliv jiný virus, vyrobený ve Fort Detrick a musí být ozbrojen, aby dociloval vysokou úmrtnost.

Příprava původního slabého viru bude postupně převedena do Národní biologické laboratoře ve Winnipegu (Kanada), odkud bude virus ukraden a propašován do Číny, do jejich laboratoře ve Wuhanu. Toto bude nastaveno tak, aby to mohlo sloužit v případě potřeby jako vysvětlení pro ty, kteří by chtěli vědět, jak byl virus celosvětově rozšířen.

Další postup bude ten, že Čína bude dodaný materiál zkoumat a omylem ho vypustí ven, mezi lidi. „To je důvod, proč jsme měli plandemii, neboli epidemii přesně podle plánu,“ říká hlasatel.

Dále je nutné finančně podpořit výrobu očkování a zajistit, aby je bylo možno použít globálně. Tady se uplatní Gatesovy zkušenosti s desetiletím očkování. Zároveň podporujte programy na ověřování těchto očkování, jako je digitální identifikace očkovaných.

Pak přijde Gatesův „Event 201“ (došlo k němu v říjnu 2019). Informujte zavčas Institut biologie ve Wuhanu a zařiďte, aby podle plánu virus rozšířili. Popírejte možnost přenosu od člověka k člověku jak nejdéle to půjde, abychom docílili rozšíření viru po celém světě. Nedovolte žádná úmrtí na tuto nemoc, aby nemohlo dojít k jakýmkoliv opatřením, která by zabránila rozšíření nákazy. Až teprve bude mít každá země virus uvnitř, potom uzavřete hranice, zakažte cestování, ale uvnitř země udržujte rozšiřování nákazy jak nejdéle je to možné. Jakmile je dostatečné množství lidí v zemi infikováno, pak přijde na scénu karanténa. Přehánějte množství úmrtí jak nejvíc možno, používejte úmrtí, která nemají nic co do činění se skutečným virem jako koronu jen kvůli tomu, aby bylo docíleno vysoké úrovně strachu a poslušnosti. Kdykoliv by kdo zemřel a mohlo by být podezření, že měl v sobě COVID, pak to berte za úmrtí na koronavirus.

  Jak globalisté podporují prezidenta Putina

„Toto všecko bylo vyrobeno v Americe agendou na depopulaci země, kterou propaguje Bill Gates, Anthony Fauci a Rockefellerova nadace,“ dodává hlasatel.

Postupně, jak se situace vrátí do normálu, počkejte pár týdnů, ale během srpna a září stále pokračujte v hlášení vysoké úmrtnosti, přičemž použijte vzestup úmrtí na kterékoliv jiné nemoci a vydávejte je za koronu (moje poznámka: přesně to se děje dnes). Říkejte všem, že je to kvůli oslabenému imunnímu systému, což zavinily dlouhé měsíce karantény a nadále zvyšujte množství úmrtí jak nejvíc to jde.

V říjnu až listopadu přijde nová karanténa. V té době už většina lidí přestane věřit svým vládám. Druhá karanténa bude doprovázena výčitkami typu: „říkali jsme vám, že to bylo příliš brzy všecko otevřít a uvolnit karanténu – to všecko je vaše vina, protože jste si chtěli nechat ostříhat vlasy, anebo mít více svobody a teď nesete následky.“ Ta další karanténa bude mnohem tvrdší, musí být vysoké pokuty za její porušení. Všechno cestování bude prohlášeno za zbytečné, vzrostou kontroly, včetně zásahů armády. Zaveďte sledování jednotlivců s použitím povinných aplikací na telefon. Je nutno převzít dohled nad potravinami a benzinem, způsobovat nedostatky, takže lidé nebudou moci sehnat základní potřeby a služby, aniž by k tomu neměli povolení.

Tato karanténa musí být držena ještě déle než ta předcházející. Čítejte 6 měsíců a více. Toto je část č. 1 našeho plánu a tato dokonale zničí celosvětovou ekonomii, zkoruptuje dodávky zboží a potravin a způsobí nedostatek obživy.

Veškerý odpor veřejnosti musí být drsně potlačen a každý, kdo by se proti tomu postavil bude označen za nepřítele lidstva. Po dlouhé době karantény přijdeme s očkováním, s digitálním ověřením očkování a uděláme je povinné pro všecky. Ti, kteří nebudou s očkováním souhlasit, budou označeni za nebezpečné pro lidskou společnost a život nebude mít možnost se vrátit do původních kolejí, pokud nebudou všichni očkováni. Ti, co se očkovat nenechají, budou označeni jako veřejní nepřátelé.

Jestliže se většina lidí nechá očkovat, pak tito mohou vstoupit do nového systému, do „nového normálu“ s digitální měnou. Zato ti, kteří se očkovat nenechají, nebudou smět pracovat, ani cestovat.

Jestliže by se ale stalo, že většina lidí nebude s očkováním souhlasit, pak vypustíme druhou infekci, zezbraněný SARS virus, který má 30% úmrtnost jako hlavního strašáka, abychom přinutili všecky ty váhavé přistoupit na naše očkování a ještě aby říkali těm, kteří odmítnou: „však jsme vám říkali co máte dělat.“

  Koronavirus: Tři nemocnice odmítli ženu, která měla porodit své dítě. Důvod - mysleli si, že má COVID 19!

Další nový ekonomický model, se kterým přišla firma Microsoft a který má patentové číslo 060606 je na nový krypto-finanční systém, který používá tělesné funkce, založené na chování člověka a na jeho ochotě podřídit se našim podmínkám. Pouze pomocí tohoto systému bude možno získat vodu, potraviny, střechu nad hlavou a další nutnosti, které budou použity jako zbraň, za účelem nastolení nového ekonomického systému.

Jinými slovy: dělejte co chceme a budete odměněni, získáte body, budete mít přístup k věcem, které potřebujete ke svému přežití. Anebo se proti nám postavte a budete potrestáni.

Konec Rockefellerova dokumentu.

 

Nejen Microsoft, ale i jiní vymýšlí, jak nás ještě víc zotročit

Visa bankovní systém podal svůj vlastní patent na digitální peníze. Na patentové přihlášce je na první pohled zjevné slovo „fiat,“ což znamená, že tyto peníze nemají skutečnou hodnotu, ale že jsou používány jen proto, že vláda, nebo organizace, které je vydávají, jejich hodnotu uznávají. Je to patent č. US 2020/0151682 a jeho ukázka je přiložena níže.

visapatent

Visa digitální systém používá jak centrální banky, tak komerční banky a je založen na bankovním systému, vedeném na centrálním počítači, který dává souhlas na vydání peněz, které má zákazník na digitálním účtu. Centrální počítač zároveň tyto peníze vydává a rozhoduje, jestli příslušné množství může být přidáno, nebo odstraněno. Tímto způsobem zajišťuje centrální počítač odstranění fyzických peněz z oběhu a nahrazuje je penězi digitálními.

Jako s každými digitálními informacemi, tak ani takové peníze nejsou bezpečné. Nejen že schopný a šikovný hacker se dokáže dostat i do takového systému; jindy stačí pouhé vypnutí proudu a můžete stát v obchodě hodiny a hodiny a čekat až v elektrárně spraví zařízení. Další hrozba je elektro-magnetický puls, který dokáže vymazat z paměti lecjakého počítače všecko, co se v ní nachází. A takovou EMP pušku si může každý vyrobit i po domácku, v garáži. Pak je zde samozřejmě běžná bouřka, která může za určitých okolností ohrozit informace na počítačovém disku. Lidská chyba při přemísťování jednotlivých položek je další možný problém, který není snadno zjistitelný a už vůbec není dokazatelný. Ve skutečnosti, jakékoliv digitální peníze jsou stejný podvod jako kredit karta a mnozí z nás, kteří nemají přístup k počítači, nebudou nikdy vědět kolik peněz skutečně mají.

Takže – chceme digitální peníze? No rozhodně ne! Problém je, že globalisté je chtějí na to, aby nás mohli ještě lépe držet pod krkem.

zdroj: nwoo.org

Komentáře