Podle španělského deníku La Vanguardia bude výuka islámského náboženství zavedena do osnov na školách v Barceloně, oblasti Baix Llobregat, dále Gironě a Tarragoně, primárně v prvních ročnících obou stupňů škol. O věci informovalo Echo24.

Tento program je součástí dohody o spolupráci mezi španělským státem a Španělskou islámskou komisí. Výuka islámského náboženství prý „musí odrážet jazyky a kultury muslimských rodin v Katalánsku, jakož i realitu, která zahrnuje muslimy a nemuslimy, muže a ženy různého geografického a kulturního původu, aby studentům poskytovala perspektivu inkluze a vzdělávání v rozmanitosti.“

Podle katalánského ministra školství Josepa Bargalló si tento pilotní projekt klade za cíl zaručit bezplatné konání bohoslužeb a udržování sociální soudržnosti. I když prý nebude navštěvování tohoto předmětu povinné, je šílené, že se vůbec něco děje. I kdyby ho navštěvovali jen muslimové, bude bránit v jejich integraci a asimilaci. Ukazuje to, že migrace je škodlivá, protože imigranti přicházejí s novými požadavky na úkor původních obyvatel, kteří se jim musí přizpůsobovat.

Takže místo toho, aby se imigranti přizpůsobili té zemi, kam přišli, musí se podle sluníčkářů přizpůsobit původní obyvatelé imigrantům! Podpořte prosím hnutí SPD, aby nedošlo k islamizaci naší země!

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Společně se ubráníme.

Autor: Radim Fiala

Komentáře