Tento zázrak se jmenuje OXYLIFE WATER – KYSLÍKOVÁ VODA. Obsahuje více než 120 mg
rozpuštěného přírodního kyslíku (O 2 ) na 1 litr vody. Jedná se o unikátní výsledek několika let práce, pokusů i omylů výrobce a držitele patentu tohoto zázraku světové úrovně, české firmy OXYLIFE WATER s.r.o.

Díky svým vlastnostem si KYSLÍKOVÁ VODA OXYLIFE WATER získala své příznivce a obdivovatele nejen v Česku. Bleskovou rychlostí se prodává v Africe i Asii a nyní dobývá trhy na dalších kontinentech naší modré planety.

Normální pitná voda H 2 O obsahuje 3-5 mg/l rozpuštěného přírodního kyslíku. KYSLÍKOVÁ VODA

OXYLIFE WATER se svým obsahem rozpuštěného kyslíku v hodnotě minimálně 120 mg/l se řadí na první místo světových produktů, jelikož žádná voda s přívlastkem „kyslíková“, vyráběná ve světě neobsahuje takové množství kyslíku na 1 litr vody jako KYSLÍKOVÁ VODA OXYLIFE WATER.

Dalším důkazem toho, že se jedná o unikátní a světovou technologii je výzkum provedený
dánským institutem, který potvrdil, že po 60 minutách z otevřené plechovky KYSLÍKOVÉ VODY OXYLIFE

WATER vyprchá z celkového objemu pouhých 20% O 2 a po 120 minutách 40% O 2 . Kyslík je tedy navázán na molekuly vody velmi pevně a to pro to, že tato unikátní technologie nepřidává kyslík do vody, ale vodu do kyslíku.

OXYLIFE WATER KYSLÍKOVÁ VODA v tomto nasycení kyslíkem získává naprosto ideální úroveň pH a to 7,43. Stejnou úroveň pH má lidská krev, což poskytuje organismu lepší hydrataci a dokysličení celého těla i mozku.

Na základě dokázaných účinků již vznikl zdravotní termín „Oral Oxygen Therapy“ – tedy jednoduše řečeno, bylo prokázáno, že vstřebávání volného kyslíku přes trávicí soustavu a sliznice je (pro lidský organismus) účinnější než jeho krátkodobé vdechování.

OXYLIFE WATER KYSLÍKOVÁ VODA vznikla spojením dvou nejdůležitějších prvků pro lidský život.

  Zeman se vysmál těm, co si změnili pohlaví. To zas bude řevu

Tedy vody a kyslíku. Velmi dobře známe, že ve vzduchu je obsah kyslíku stabilní cca. 20,9 % dle nadmořské výšky a, že bez vzduchu člověk vydrží jen pár minut a bez vody jen pár dní.

KYSLÍKOVÁ VODA OXYLIFE WATER je zázračné spojení v unikátní elixír života a pevného zdraví, dostupný pro každého již dnes v praktickém a plně recyklovaném obalu. Nejnovější technologie OXYLIFE WATER nám dávají příležitost být zdraví po celý rok.

KYSLÍKOVÁ VODA OXYLIFE WATER se úspěšně prodává po celém světě a to především proto, že se jedná o nový unikátní energetický nápoj 21. století, který je bezpečný pro Váš organismus bez vedlejších účinků…

Kyslíková voda OXYLIFE WATER vs onemocnění COVID-19.

V dnešní složité době, kdy se světem šíří koronavirus, lidstvo konečně pochopilo, jak důležitý je kyslík pro naše zdraví! Lidé trpí nedostatkem kyslíku a to nejen díky ochranným prostředkům.

Kyslíková voda OXYLIFE WATER dává možnost dodat tělu kyslík kdekoli, u vás doma, v autě, v kanceláři, v nemocnici nebo zdravotnickém zařízení.

Pomocí pravidelné konzumace Kyslíkové vody OXYLIFE WATER získáváte větší šanci, že si vaše tělo s tímto nepříjemným virem lépe poradí, protože bude mít dostatek kyslíku a tím silnější imunitu.

To co potřebuje každý z nás, ať je zdravotník nebo pacient je ZDRAVÍ.

Jsme výrobci unikátní Kyslíkové vody OXYLIFE WATER s obsahem kyslíku 120 mg/l, která je velice účinným nápojem, určeným pro zdravé i nemocné.

Kontaktujte nás na:
telefonu: +420 773 826 628

Komentáře