A zřejmě nemusí jít o konečný výčet. Další dva bojovníci z Česka „stále na území konfliktu v Sýrii zůstávali, o několika zbylých nezískala BIS aktuální informace“, uvádí výroční zpráva. Zpravodajci se obávají jejich možného návratu. Do Sýrie odjelo podle informací iDnes.cz z Česka šestnáct lidí. Navíc u nás žijí, někteří se statutem uprchlíka, islámští extremisté z Kazachstánu. Hnutí SPD prosazuje zákaz propagace nenávistné islámské ideologie a odmítáme imigraci z muslimských zemí. Když u nebudou muslimové, nebude zde žádné riziko islámského terorismu.

„BIS pokračovala v monitorování dění v kazašské sektě tzv. čistého islámu, jejíž členové se nadále izolovali od většinové společnosti a vytvářeli uzavřené komunity odmítající integraci. Tuto specifickou lokální formu islamismu v ČR vyznává několik desítek rodin s různými formami pobytového statusu a s vazbami na podobné komunity v zahraničí,“ uvádí se ve zprávě. Proč nejsou tito lidé deportováni, když odmítají integraci?

Případ komunity muslimských uprchlíků z Kazachstánu, kteří našli nový domov v České republice, je podle odborníka na islám Lukáše Lhoťana více než varovný. „V muslimském Kazachstánu byli tito náboženští extremisté pronásledováni sekulární muslimskou vládou kvůli svému náboženskému extremismu. A tak odešli do České republiky a požádali zde o azyl kvůli náboženskému pronásledování. Mnozí tento azyl dostali a začali budovat v České republice svou náboženskou komunitu nepřátelskou vůči sekulární společnosti. Není to záležitost posledních několika let, ale již více než deseti let a dnes jde odhadem až o stovky muslimů žijících v České republice a odmítajících naši sekulární společnost. O problémech s těmito uprchlíky referovala výjimečně již i česká média,“ vedl pro Reflex Lhoťan.

Například v roce 2016 web Idnes.cz zveřejnil rozhovor s učitelkou Karlou Kubíčkovou, která řekla: „Byla tady třeba skupina žáků z Kazachstánu, kteří byli přísně muslimského vyznání. Tlačili na nás, abychom svou výuku přizpůsobili jejich normám. Museli jsme proto téměř denně řešit situace typu, že dítě odmítalo zpívat, kreslit cokoliv živého nebo poslouchat muziku. To byla dost složitá situace… Většinou jsme ale byli schopni se domluvit a vyřešit to kompromisem. Naštěstí máme vedle volnou třídu, takže jsem říkala: Pokud si chceš udělat tu práci a nechceš u toho poslouchat muziku, sedni si tady vedle. My ale kvůli tobě nebudeme přestávat hrát, nebudeme se kvůli tobě zdržovat básniček a písniček.“

  Muž v Hradci utýral psa. Když policie vtrhla do bytu, strnula hrůzou

Opět se ukazuje, že islám, multikulturalismus a imigrace jsou pro nás hrozbou a že není pravda to, co tvrdí BIS, tedy že jsou u nás muslimové umírnění. Vedení českých muslimů je napojeno na saudskoarabské wahhábisty, kteří propagují pravověrnou, tedy nenávistnou interpretaci islámu. Připomeňme předáka muslimů Vladimíra Sáňku, který šířil extrémně islámskou salafistickou knihu Základy tauhídu. „O jejich zášti proti šíitům, Židům a křesťanům a představitelům (vládám) sekulárního Západu není pochyb,” napsali žalobci o salafistech. Sáňka byl skandálně žaloby zbaven, což dokazuje, jak naše soudy jsou na ruku multikulturalistům.

Připomeňme muslima Dominika Kobulnického, který byl obžalován z přípravy teroristického útoku v Praze. Kriminalisté na konci roku 2017 nalezli v jeho bytě chemikálie k výrobě výbušnin a návodná videa. Doma měl chemické látky i časovače. Vysoce hořlavé a výbušné látky pak skladoval v panelovém domě. Nakonec dostal pět let.

Exmuslim Lukáš Lhoťan ve své knize Islám a islamismus v ČR upozornil na to, že čeští muslimové a české mešity jsou financovány z wahhábistické extrémně islámské Saudské Arábie. V českých mešitách se šíří wahhábismus.

Již v roce 2012 Lhoťan také upozornil, že v roce 2000 uspořádaly Islámské nadace v České republice sbírku na pomoc pro „Palestinu“ a na základě zkoumáni interních dokumentů Islámské nadace v Brně se objevilo znepokojující zjištění, že tyto finanční prostředky mohly skončit v rukou palestinských teroristů, možná i samotného Hamasu. Podle dokumentu, který Lhoťan zveřejnil, došlo ke konci roku 2000 ke komunikaci mezi Muneebem Hasanem Alrawim (tehdy ještě používal místo Alrawi Muhammad) a známým muslimským extremistou Jusufem Qaradawim.

Jusuf Qaradawi je podporovatelem a ideologem islamistických hnutí, například Hamasu a Muslimského bratrstva, má zakázány vstup do několika západních zemí a to z důvodu podpory terorismu. Je znám také tím, že veřejně v pořadu televizní stanice al Džazírá propaguje teroristické útoky na izraelské civilisty, americké vojáky a jejich spojence (tedy i Českou republiku) v Iráku a pronáší nábožensky motivované projevy nenávisti a zášti na adresu židů…

  10 šokujících faktů o uprchlících v české republice

Hnutí SPD prosazuje zákaz propagace nenávistné islámské ideologie a odmítáme imigraci z muslimských zemí. Když u nebudou muslimové, nebude zde žádné riziko islámského terorismu.

Autor: Radim Fiala, zdroj: euportal.cz

https://www.reflex.cz/…/bis-eviduje-mozne-zdroje…

https://www.lidovky.cz/…/za-islamsky-stat-padli-dva…

https://www.bis.cz/…/vyrocni-zprava-bezpecnostni…

Komentáře