I to nakonec potvrzuje fakt, že deportace ve skutečnosti nefungují. Deportovaný invazista se v drtivé většině případů dřív či později vrátí. Také již mnozí z nich využívají možnosti nechat se deportovat na náklady hostitelské země, aby mohli navštívit příbuzné. Po nějaké době se do Evropy opět vrátí. Není-li to možné tam, odkud byli deportováni, jdou jinam, samozřejmě bez dokladů.

Skutečným italským (ale i německým, švédským, francouzským…) problémem jsou sociální dávky. Právě kvůli nim se zločinci se cítí v daných zemích jako doma. A už nechtějí odejít.

29letý Afričan byl zatčen státní policií v baru, kde napadal zákazníky a kopal do stolů. Když se ho snažili policisté zatknout, tak se aktivně bránil, nakonec však byl přece jen spoután a zatčen. Jak vyplynulo z důkazů, tak už dříve byl vyhoštěn z Itálie a byl již známý policii za různé trestné činy, jako je způsobení škody, přitěžující zranění, přitěžující krádeže a další delikty.

Stejně jako v případě Maročana, který byl před lety byl zatčen a převezen na policejní ředitelství, kde pokračoval v odporu, snažil se zničit cokoliv, co mu přišlo pod ruku, včetně počítače.

Když se druhý den ráno objevil před soudcem, prohlásil, že patří ISIS a přijel do Itálie proto, aby tam páchal bombové útoky.

Pak dodal, že i kdyby byl vyhoštěn, zůstane v Itálii, protože „je tam vše zdarma“.

švédské vězení

Více info na pravyprostor.cz

Komentáře