14. května Jeremy Corbell popsal záhadný objekt na svém webu a napsal, že „americké námořnictvo v roce 2019 fotografovalo a natáčelo„ sférické “UFO a pokročilá transmediová vozidla“ – plavidlo, které může cestovat vzduchem a vodou – v roce 2019.

Corbell také sdílel záběry na Instagramu a YouTube.

V klipu, který, jak se zdá, byl sestřelen z monitoru a má několik úprav, sedí nad obzorem tmavá kulatá skvrna.

Na záběrech jsou slyšet mužské hlasy; jeden říká „vzlétl, rezervuje to“, když se objekt vodorovně pohybuje v nitkovém kříži obrazovky.

Scéna „dosáhla crescenda“, když skvrna vstoupila do vody, a jeden z hlasů mimo obrazovku říká: „Fíha, šplíchlo to!“ když UFO zmizelo, napsal Corbell.

Podle Corbella byly záběry natočeny 15. července 2019 přibližně v 23:00 PDT z bojového informačního centra USS Omaha poblíž pobřeží San Diega.

„Při hledání byla použita ponorka, která nic nezotavila,“ napsal Corbell.

„Nevíme, co by mohlo být námořnictvo nebo Pentagon ochotno říci o incidentu USS Omaha, ale jsme přesvědčeni, že incident je legitimní záhadou, a těšíme se na jakékoli informace, které by mohly přijít,“ napsal na Instagram . Píše portál ScienceAlert.

Mluvčí Pentagonu Susan Gough potvrdila, že pracovníci amerického námořnictva zachytili záběry, které zveřejnil Corbell, informoval The Debrief 14. května.

Gough řekl The Debrief v e-mailu, že záznam byl zahrnut do „probíhajících zkoušek“ pracovní skupiny Unidentified Aerial Phenomena Task Force (UAPTF), amerického úřadu pro námořní zpravodajské služby, který podle zprávy The Debrief vyšetřuje zprávy o nevysvětlených vzdušných prostředcích.

Gough však nekomentoval žádné další podrobnosti UFO, které Corbell zahrnoval do svého zápisu, uvedl The Debrief. Záběry nejsou klasifikovány a statické snímky sférického UFO byly dříve zahrnuty do zpravodajského briefingu UAPTF od 1. května, napsal Corbell v tweetu 14. května.

  Fantasticky vysvětleno: Elektromobily jako hudba budoucnosti? Nevypadá to tak růžově (VIDEO)

Pokud nemůžete tak dlouho čekat, můžete začít tím, že dohoníte více než tři desetiletí kdysi tajných záznamů UFO americké vlády. Nový online archiv obsahuje více než 2 700 stránek odtajněných zpráv CIA z 80. let; dokumenty byly získány prostřednictvím zákona o svobodě informací a byly nahrány jako soubory PDF na web The Black Vault od autora Johna Greenwalda mladšího, uvedla Live Science v lednu.

Komentáře