Newyorská psychiatrička v dubnu řekla publiku na Lékařské fakultě v Yale, že sní o tom, že střelí revolverem do hlavy každého bělocha, který se jí přimíchá do cesty.

Dr. Aruna Khilanani chrlila nenávistné poznámky, ve kterých také řekla,  že jí bílí lidé vaří krevAudio z rozhovoru bylo zveřejněno v pátek spolu s rozhovorem Khilanani vedeným spisovatelkou a Katie Herzogovou.

 

Leták propagující přednášku uváděl i její název: “Psychopatický problém bílé mysli” a zahrnoval vzdělávací cíle, jako je “Nastavit nepřítomnost empatie bílých lidí k černému vzteku jako problém” a “Pochopit, jak jsou bílí lidé psychologicky závislí na černém vzteku”.

Khilanani zahájila své poznámky tím, že řekla publiku: “Řeknu spoustu věcí a pravděpodobně to vyvolá spoustu reakcí.”

“Nic mě nezlobí víc než běloch, který mi říká, abych se nezlobila, protože ještě neviděli skutečný hněv,” řekla, než začala mluvit o tom, jak systematicky odřízla většinu svých bývalých bílých přátel už asi před pěti lety.

“Zabít bělocha je také veřejná služba,” řekla. “Snila jsem o tom, že přiložím revolver k hlavě každého bělocha, který se mi přimotá do cesty, pohřbím jeho tělo a otřu si zakrvácené ruce a budu odcházet relativně bez viny. Jako bych udělala světu královskou laskavost.”

Viac info na pravyprostor.cz

Komentáře