Ilustrační obrázek

Muslim v čele certifikačního úřadu Halal v Austrálii, orgánu, který se zabývá certifikací “islámsky správných” produktů, které neporušují šaríu, a jsou proto určeny k nákupu zbožnými muslimy, před časem vysvětlil, co by měli dělat muslimští muži v komentáři na Facebooku, když komentoval tuto zprávu z médií:

Počet spermií západních mužů dosáhl nového minima, podle výzkumu zveřejněného před několika dny ve specializovaných vědeckých časopisech. Za 40 let klesl o více než 50%. Studie nezkoumá příčiny, ale vědci se domnívají, že důvodem je množství chemických látek používaných v průmyslu a zemědělství.

Výzkumníci analyzovali 7 500 studií provedených v letech 1973 až 2011. Studii provedli Dr. Hagai Levine a Dr. Shanna H. Swan: výsledky nejsou nic nového, ale nastiňují něco pravděpodobně plánovaného.

Výzkumníci dále říkají: “Snížený počet spermií byl poprvé hlášen před 25 lety. Naše studie ukazuje, že pokles je silný a pokračuje.”

Vědci se obávají, že na vině jsou chemické látky v každodenních výrobcích: “Skutečnost, že pokles je zaznamenán pouze v západních zemích, silně naznačuje, že chemické látky hrají v tomto trendu příčinnou roli.”

Studie publikovaná v časopise Human Reproduction Update nezjistila žádný významný pokles počtu spermií v Jižní Americe, Asii a Africe.

———————————————————————————————————————–

V příspěvku, kterým muslim komentoval uvedenou studii prohlásil, že západní ženy (prohlásil to o bílých Australankách, nicméně článek má na mysli celý západní svět) potřebují muslimské muže, aby byly oplodněny.

Mohamed El-Mouelhy v příspěvku označil “bílé muže” za “umírající rasu” a odkázal na výzkum snižující se plodnosti mezi západními muži.

“Bílé ženy musí být oplodněny a skončit obklopeny muslimskými dětmi,” napsal.

El Mouelhy také vysvětlil, že “je povinností islámských migrantů učinit své ženy šťastnými, protože jsou vymírající rasa”.

Nemáte z uvedených výroků pocit, jako by byl  tento muslim poradcem hlavounů OSN, EU a dalších podvratných organizací??

zdroj: necenzurovanapravda.cz

Komentáře