No ještě před pár dny systém hlášení nežádoucích účinků neobsahoval zprávu o smrti tohoto teenagera. Podle různých zpráv existuje prý dvouměsíční zpoždění se zveřejňováním nahlášených případů nežádoucích účinků v systému VAERS.

I další teenager, který měl po očkování myokarditidu, měl podobné symptomy jako Jacob. 18-letý Isaiah Harris z Arkansasu překonal srdeční infarkt. 12 hodin po 2. dávce (30.4.) Dostal teplotu a do 48 hodin musel být hospitalizován s dýchacími potížemi. V nemocnici prodělal infarkt a jedna strana jeho plic se zaplnila tekutinou. EKG potvrdilo, že srdce bylo z 80% zanícené a fungovalo jen ze 40%.

Vysvětluje, že lékaři stále popírali, že to mohlo být z vakcíny. Následně zdravotní sestra přišla se studií, která tvrdila, že vakcína může způsobit myokarditidu. Dnes se cítí lépe, ačkoli bolest ho úplně neprošla. 3-6 měsíců nemůže sportovat, jen jít na procházku se psem. Do té doby hrával americký fotbal, byl zdravý a aktivní. Dnes Isaiah říká, že raději by měl covid.

Myokartitída a očkování
Někteří lékaři se nebojí přiznat, že myokarditida, ačkoliv u většiny do 30 dní odzneje, může způsobit skryté poškození srdce, jak to kdysi způsobovala podle Dr. Rona Paula revmatická horečka. S věkem se však zhoršuje zdravotní stav osoby i komplikace takového poškození.

„Riziko očkování je stále nízké a tak přesvědčí lidi, aby se zaočkovali,“ říká Ron Paul, známý lékař a politik.

Na snímku 18-letý Isaiah Harris z Arkansasu, který krátce po očkování překonal srdeční infarkt

Z 1 200 případů myokarditidy v USA polovina připadala na vakcínu Pfizer. Je to jen zlomek skutečných případů, protože je známo, že do systému VAERS se hlásí pouze 1-10% nežádoucích účinků. Riziko covidu je však pro děti mnohem vzácnější a ohromný benefit překonat covid v mladém věku spočívá v tom, že se vytváří velmi kvalitní imunita na desetiletí.

Osoba, která překonala covid, už podle mnohých lékařů nepotřebuje každoroční booster dávky, jejichž rizika jsou také neprozkoumané. Přirozená imunita se prodlužuje až na celý život, pokud se tělo po čase znovu setkává s virem, a tak si jakoby osvěží paměť, která spočívá v T- a B- buňkách, zvaných též lymfocyty v bílých krvinkách.

zdroj: hlavnespravy.sk

 

 

Komentáře