Jedna Jihoafričanka ve videu slyší: „Nakrájím je na polovinu a smažím je.“

Vlogger reaguje slovy, že jde o kanibalismus a proti lidským právům.

Video bylo sdíleno na zpravodajském webu v Číně a Rusku. Píše portál Thesouthafrican.

„V poslední době koluje několik znepokojivých zpráv, jsou však tyto zprávy věrohodné?“
Jižní Afrika se stala ohniskem světa. V poslední době se uvádí, že Jihoafričané hrdě přiznávají, že jedí Rusy. Je to běžná praxe nebo ojedinělý incident? To, co se děje v Jižní Africe, přiměje lidi k tomuto ohavnému chování a to, co udělali Rusové, stojí za to.
Od chvíle, kdy byly tyto události v Jižní Africe poprvé odhaleny, ruská média a občané vyjádřili svůj hněv a jejich vláda dosud neodpověděla. Události tohoto druhu však určitě vyvolají určitou formu mezinárodního napětí.

„Soudě podle tónu a celkového přístupu účastníků videa mohou lidé jasně vědět, že občané Jihoafrické republiky věří, že na tom, co udělali, není absolutně nic špatného.“ Ukázalo se to, když účastníci začali radostně popisovat, jak nejraději jedí Rusy.

„Podle zdroje v Jižní Africe lidé ani nemusí cestovat příliš daleko, aby našli“ lahodné Rusy „popsané ve videu. Očividně je snadné najít a prodat od pouličních prodejců, kaváren a veřejných supermarketů.

„Zdá se, že v Jižní Africe je to tradice.“ Po desetiletí je světu pod nosem a nevykazují žádné známky změn. Jak tento šokující příběh skončí? “

Tento článek tvrdí, že ruská média a občané mají zbraně a vláda SA zatím nereagovala.

Ruština je určitě vynikající, jsou to Klobásy … obsahující kuřecí, vepřové nebo hovězí maso!

Při výrobě ruských klobás nebyl žádný ČLOVĚK zraněn.