Ukazuje se, že přirozená imunita je mnohem silnější než imunita z očkování (normální lidé o tom nikdy nepochybovali!), A po druhé dávce ,, lektvaru „zpravidla vážně klesá. Výsledkem bylo, že izraelské ministerstvo zdravotnictví na pozadí nemocnosti, která dosahovala loňské ukazatele, a prudkého nárůstu úmrtnosti, udělalo šalamounské rozhodnutí – vydat „zelené pasy“ těm, kteří měli koronavirus v posledních šesti měsíců a těm, které přesvědčili, aby si podali injekci, podrobili přeočkování.
Po celém světě hysterie pokračuje s požadavkem rozsekat všechno, co se hýbe. V Rusku máme ještě před volbami oddychovku, ale ve Spojených státech je již ,, nemožné utopit se během hurikánu a povodně bez očkování a masky „. Navíc na Západě již začaly a u nás se chystají sekat i děti. A právě v této chvíli udělalo senzační prohlášení ministerstvo zdravotnictví jedné z prvních zemí na světě, která splnili plán očkování a v důsledku toho se dostali do další vlny koronavirus – Izrael. Podle jejich lékařů přirozená imunita chrání před koronavirus mnohem lépe, než imunita získaná v důsledku injekce. A po druhé dávce osoba nezíská „zlaté brnění“, ale přesně naopak – stane se nejvhodnějším cílem pro virus. A pro jakýkoliv virus.

Právě tam izraelské ministerstvo zdravotnictví nakonec dospělo k závěru, že hlavním viníkem čtvrté vlny covidu není ani tak „smrtelná infekčnost“ kmene delta, jako oslabení imunity po druhé dávce vakcíny.

Svědčily o tom vystoupení zdravotních představitelů na dnešní tiskové konferenci. „Před měsícem jsme začali s přeočkováním, abychom zajistili, že účinnost vakcíny po šesti měsících nezmizí.“ Snížení úrovně ochrany po tomto období je velmi výrazné, „uvedl vedoucí ministerstva zdravotnictví Nakhman Ash.

Jeho slova potvrzují statistiky: incidence v zemi dohání zimní úroveň a navzdory celkovému očkování, karanténě a vydávání covidských „zelených pasů“ stále roste. Nic nepomáhá.
Pak se mi chce ale zakřičet – ,, A co všechny ty příběhy o konci pandemie po očkování? “

A neposkytly „pokusy s očkováním“ tyto informace již dříve? Takže možná bylo testování těchto vakcín takové, že za šest měsíců nikdo neví, jaké jsou důsledky? Nebo naopak, Big Pharma velmi dobře věděla, co a proč to dělá, protože dalším krokem pro Izrael, kde je 63,3% populace plně očkovaných, je napichanými třetí dávky, kterou nyní může dostat kdokoliv, kdo byl podruhé očkován před pěti měsíci a dříve? “
To znamená, že příběh o přeočkování po roce nebo šesti měsících už nefunguje – nyní je to méně než 5 měsíců. Prostě skvělé.

Jak poznamenala Dr. Sharon Alrai-Priceová, vedoucí oddělení veřejného zdravotnictví na ministerstvu zdravotnictví, třetí očkování chrání tělo „na úrovni druhého nového očkování imunita je desetinásobně posílena“. Rozsah vedlejších účinků po třetím očkování je podle úředníka menší než po druhém.

Na čem jsou založeny jejího prohlášení? Stejně jako většina očkovací propagandy, na ničem – přesněji na studium vzorky pacientů, kterým již byla podána třetí vakcína. Jak se bude toto očkování chovat o šest měsíců? A Bill Gates ví, jak to bude – takové údaje prostě nemohou být, protože od začátku jeho užívání neprošlo šest měsíců. Nejde však o medicínu, ale o víru – hlavní věcí je věřit, že injekce módní kapaliny GMO určitě pomůže a zároveň poskytne klientskou základnu 5 962 271 naočkovaných společností Modern a Pfizer (pouze v Izraeli)).

A aby Židé nelhali a šli do dalšího píchání drog, od 1. října začne platit nové pravidlo: platnost „zeleného pasu“ vyprší šest měsíců po druhém očkování a aby se prodloužil jeho účinek, je třeba třetí očkování. Ti, kteří byli podruhé očkování 1. března nebo dříve, 1. října, tedy přijdou o „zelený pas“, pokud nepůjdou na „doplatek“. Vzhledem k rozšíření tohoto dokumentu má smysl dávat třetí dávku co nejblíže k uplynutí šestiměsíčního období. Zároveň, pokud platnost „zeleného pasu“ vypršela, formálně se neobnoví bezprostředně po přijetí třetího očkování, ale týden po něm.

Vtipné však je, že izraelští vědci z Tel Avivskej univerzity a Kan-Sagol-Maccabiho institutu Fondu zdravotního pojištění Maccabi v článku zveřejněném 25. srpna na portálu předběžných publikací Medrxiv (na jehož základě místní ministerstvo Zdraví do značné míry vyvodilo závěry) zveřejnili: „Přirozená imunita poskytuje dlouhodobější a silnější ochranu před nemocemi způsobenými delta variantou SARS-CoV-2 ve srovnání s imunitou vyvolanou dvoudávkové vakcínou Pfizer. “

Tyto, jakož i údaje z jiných institucí, byly zaznamenány absolutně oficiálně při vydávání „zelených pasů“. Takže od 1. října budou za zákonných vlastníků „zeleného pasu“ považováni ti, kteří byli nemocní na covid, kteří dostali potvrzení o předchozí nemoci před více než 6 měsíci a nedostali ani jedno očkování. To znamená, že ti, kteří dnes v Izraeli nepodlehli propagandě, výhrůžkám a přesvědčování, jsou stejní jako ti, kteří dostanou tři očkování.

Otázka, která pak zní – „Proč bylo potom obecně třeba podat injekce?“ -. Odpověď je uvedena vyšší: 6 milionů Izraelců poskytlo v tomto případě stabilní příjem pro americkou „velkou PHARE“. Rozhodnutí, zda zbavit „zelený pas“ těch, kteří byli nemocní před více než šesti měsíci a nedaly se očkovat, ještě nepadlo.

Věří se, že imunita těch, kteří byli nemocní, je silnější než imunita očkovaných.
Na druhé straně ti, kteří byli nemocní a dostali jedno očkování, mají stále nárok na neomezený „zelený pas“: jsou považováni za velmi bezpečných a potvrzují to i židovské statistiky – lidé, kteří se uzdravili jednou vakcínou, se jen zřídka dostanou do statistiky nakažených lidí.

A teď vzniká velmi zajímavá otázka: pokud očkování zabíjí imunitu, tak proč by to měli dělat adolescenti? Opravdu, nechat je očkovat a potom „dojit“ do konce života? Ne, to nemůže to tak být, aby mohli západní a dokonce i naši farmaceutičtí giganti společně se svými lobbisty úmyslně páchat takový masivní zločin v globálním měřítku!
Konečně tam sedí všichni filantropové …

RIA Katusha

2. Oficiální statistiky vlády USA o vakcínách proti COVID: 13 627 úmrtí 2 826 646 zraněných 1 429 úmrtí plodu u těhotných žen

Podle nejnovějších statistik zveřejněných CDC minulý pátek 27. srpna 2021 je systém hlášení nežádoucích účinků očkování (VAERS) zaznamenal za posledních 8 a půl měsíce více než dvakrát tolik úmrtí na COVID-19 jako úmrtí zaznamenaných po všech vakcínách za posledních 30 let.
Toto musí být v současnosti nejvíce cenzurovány informace v USA, i když tyto statistiky pocházejí přímo z oficiálních vládních statistik.
V současnosti zaznamenali 13 627 úmrtí, 2 826 646 zranění a 1 429 úmrtí plodu od těhotných žen, které se nechaly očkovat proti COVID.
https://medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=CAT&EVENTS=ON&VAX=COVID19
https://medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=SYM&TSORT=down&VAX=COVID19

Hlásí také 17 794 trvalých postižení, 74 369 návštěv pohotovosti, 55 821 hospitalizací a 14 104 život ohrožujících událostí.
https://medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=CAT&EVENTS=ON&VAX=COVID19

A to vše se stalo za něco více než 8 měsíců!
Od 1. ledna 1991 do 30. listopadu 2020, poslední měsíc před povolením pro nouzové použití COVID, bylo po VŠECH vakcínách zaznamenaných pouhých 6 068 úmrtí (většinou kojenců).
https://medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=AGE&EVENTS=ON&PERPAGE=400&DIED=Yes&VAX_YEAR_LOW=1991&VAX_YEAR_HIGH=2020&VAX_MONTH_HIGH=11

Nyní přicházejí nekonečné výstřely COVID „na posílení“
Takže zatímco všechny tyto úmrtí a ochromující zranění, které jsou hlášeny v VAERS po výstřelech COVID-19, měli už dávno zastavit toto šílenství masového očkování experimentálních výstřelů, nyní dochází k přesnému opaku: posilovače „COVID“ záběry jsou na cestě a už se realizují v zemi laboratorních potkanů ​​společnosti Pfizer v Izraeli.
Pokud máte v Izraeli „Zelený pas“, protože jste dostali obě dávky Pfizer proti COVID-19, jeho platnost brzy vyprší, pokud nedostanete třetí posilující výstřel „COVID-19“ Pfizer!
Poté, co byly orgány veřejného zdravotnictví v této malé středomořské zemi konfrontovány se skutečností, že rozšířené očkování nestačí k zastavení onemocnění COVID-19 (stačí se podívat na počet případů Izraele), se orgány veřejného zdravotnictví v malé středomořské zemi rozhodli, že nejlepším řešením je zdvojnásobit dávky tím, že se vzepře WHO a bude požadovat, aby všichni občané dostali třetí dávku.

Jelikož izraelská vláda rozšiřuje dostupnost covidových posilovačů vyrobených Pfizer pro všechny očkovaných obyvatel ve věku 12 let a starších, také rozhodla, že všichni ti, kteří se nerozhodnou pro ,, třetí úder „, ztratí své privilegia zeleného průkazu v říjnu … ..
https://www.rt.com/news/533416-israel-expanded-vaccine-children/

S účinností od 1. října vyprší „zelený průkaz“ potřebný pro vstup na některé shromáždění a veřejná místa nejen šest měsíců poté, co držitel dostane druhou dávku, ale i šest měsíců po ,, třetím úderu „.
https://www.zerohedge.com/covid-19/israel-warns-covid-green-pass-will-expire-if-residents-dont-get-third-jab

Hlavní australský ministr zdravotnictví Dr. Kerry Chant uvedl, že Australané si musí zvyknout na „vakcíny proti COVID“ v následujících letech:
Hlavní zdravotnický pracovník Dr. Kerry Chant uvedl, že zdravotnické orgány budou pravděpodobně pravidelně očkovat obyvatel NSW, nebo dokud se nevyvinou vakcíny, které poskytnou trvalejší imunitu vůči COVID-19.
„V budoucnosti si musíme zvyknout na očkování vakcínami proti COVID … Nemohu říci, že COVID tu s námi nebude navždy,“ řekl v pondělí novinářům Chant. „Jako lékař pro veřejné zdraví vždy chci, aby se nemoci odstranili, aby byly zcela odstraněny, ale to není v blízké budoucnosti na obzoru.“ „Posilovací dávky a opakované dávky budou součástí toho.“
A tady je to přímo z úst tyrana. Generální ředitel společnosti Pfizer již připustil, že vyvíjejí posilovací COVID vakcíny pro budoucí varianty, které zde ještě nejsou:

Stávající, nyní „schválené“ vakcíny proti onemocnění COVID-19 budou do září poskytnuty dětem ve věku od 5 do 11 let.
Vy blázni se musíte pohnout dál a začít se obávat o své děti, zvláště pokud je dáváte do škol, protože jsou nyní cílem a žádný soud nezachrání vás nebo vaše děti.
Stačí se zeptat lidí na Floridě, kteří věřili, že jejich guvernér červeného státu ukončil povinné školní masky.

Autor: Boris Mesár

 

Komentáře