Muslimové samozřejmě dělali jen to, k čemu je nabádá šaría –  lovili nemuslimské sexuální otrokyně. I proto neprojevili sebemenší lítost či soucit. Svých činů nelitují a i přes nesporné důkazy se nepřiznali a odmítají vypovídat.

Popadli mladé ženy na ulici, odvlekli je do auta a oběť poté jeden za druhým znásilnili. Mohammed T. (28 – viz titulek) je prý jedním z nejhorších násilníků.

Verdikt v procesu tří napadení: deset let a šest měsíců ve vězení. Vinen zvlášť závažným znásilněním, nebezpečným ublížením na zdraví, zbavením svobody, braním rukojmí. Soudce: “Jsou to hrozné skutky, jsme ohromeni.”

Ženy byly k smrti vyděšené. Dodnes jsou vážně traumatizovány. Matka oběti u soudu prohlásila: “Život se vymkl z kolejí jak pro naši dceru, tak pro nás.”

Obžalovaný – otec tří dětí z Iráku – byl u soudu zcela bez emocí. Soudce: “Horda mužů, kteří se divoce vrhli na ženy.” V soudní síni bylo ticho. Soudce: “Jaký obraz člověka je za ním, kde je vaše srdce?”

Soudce: “Je to jedna z nejstrašnějších věcí, která se komu může stát.”
Mohamed T. je ve vazbě od 17. září 2020. Podle verdiktu se tři mladé ženy staly obětí Mohameda a jeho kompliců. Vždy je odvlekli z ulice do auta. Hororový scénář.

1. srpna 2019 znásilnili mladou turistku z Austrálie. Ona a její přítel byli na výletě do Evropy. Vyšli z restaurace a viděli auto v místě, kde v Kreuzbergu stojí taxíky. Spletli si auto s taxíkem Uber, nasedli dovnitř. V další zatáčce byl mladý muž vytlačen z auta. Než se jeho přítelkyně mohla dostat ven, auto se rozjelo dál.

Neměla šanci, čelila přesile. Soudce: “Mohammed T. ji zatáhl na zadní sedadlo.” Nejprve znásilnil ženu on, pak Wisam B. (33).

Další brutální sexuální útok přišel  18. ledna 2020. Absolventka střední školy (18) byla napadena ve Friedrichshainu. Zatáhli ji do auta, kde ji všichni znásilnili, pak ji odvezli do bytu. Znovu a znovu ji bili a znásilňovali. Celé hodiny neskutečných muk. Soudce: “Mučení nemělo konce.”

Ke třetímu znásilnění došlo 23. února opět ve Friedrichshainu. Ženu (21), která se vracela domů z večírku, odvlekli do auta – tentokrát útočili čtyři muži. Byla také znovu a znovu znásilňována. Pachatelé se nakonec zastavili na louce, kde oběť ponižovali a znásilňovali. Soudce: “Šest až sedm lidí stálo kolem auta a dívali se.”

U soudu T. pouze uvedl, že je ženatý kadeřník. Neřekl nic o obžalobě. “Obvinění popírá,” řekl jeho obhájce. Prosil o zproštění viny. Státní zástupce požadoval třináct let a jedenáct měsíců, stejně jako příkaz k preventivní vazbě.

Wisam B. byl usvědčen v dřívějším procesu. Dostal třináct a půl roku vězení. Oba rozsudky ještě nejsou konečné.

zdroj: necenzurovanapravda.cz

Komentáře