S postupem času mi však docházelo, jak kolosálním podvodem virózy jsou, jak jsem popsal v tomto článku.

 

 

Dnes jsem opět onemocněl covidem!

V pátek jsem byl na pohřbu, pak na smuteční oslavě no a tam se objímalo, plakalo, smrkalo, kašlalo, funělo a také pilo z „cestovních“ štamprlí, Původně měl každý svoji, ale s přibývající hladinkou už nikdo nevěděl z které pil. Během večera jsem se dozvěděl, že nejbližší pozůstalí, s kterými jsem trávil celý večer, jsou očkovaní. Podle některých zdrojů to jsou ideální přenašeči, podle mne to jsou přenašeči jiné infekce, která má covidu konkurovat.

Dnes ráno mne začala bolet hlava. Našel jsem dvě bolavá ložiska, tak jsem je opatřil nálepkami. Užil jsem jeden antikoagulant – acylpyrin a vyrazil do práce.

I když nálepky na chvíli pomohly, posléze se bolest přesunula do jiných částí hlavy. To je běžná věc, že se ucpaná céva uvolní a zahuštěná krev se přesune do jiného cévního zúžení. Jenže jsem si nevzal do práce svoje lepící nádobíčko. Vyřešil jsem to tak, že jsem šel k sestře na kafe. Sestra má v domě krásně zastaralá kachlová kamna. Dvě trouby, litinová plotna, dole dva fochy k dosušení dřeva a za kamny velký kachlový výměník. Sedl jsem si před roztopená kamna a hodinu klábosil. Za tu dobu jsem si nahřál hlavu tak, že mne přestala bolet. Jel jsem na oběd a po obědě jsem si zdřímnul. Po probuzení jsem cítil tlak v ledvinách, proto jsem šel na sluníčko sadit stromky. Covid jsem si odbyl během půldne. Venku jsem se rozhýbal, zadýchal, zpotil a byl jsem fit.

Na tomto příkladu vidíte, že vyléčit jakoukoli virózu není žádný problém. Nejdůležitější je bez prodlení bolavé místo prohřát. Nečekejte že to snad přejde! Nepřejde. Použijte jakýkoliv způsob prohřátí, aby se nerozběhl automatický čistící proces organismu, jinými slovy nemoc. Pokud nemáte zkušenost s nálepkami, použijte horkou vanu, kamna, infrazářič, nebo napaření. Nejenže neonemocníte, ale také nekoupíte farmaka, a proto nebudete krmit svého otrokáře! Ale hlavně, nebudete v covid evidenci.

Odpoledne jsem mluvil s kamarádem, který mi referoval že on s manželkou i příbuzní jsou pozitivní, a proto toho všichni využili pro získání potvrzení o prodělání covidu. Naivně si myslí, jak s celou situací vykýval, protože bude mít přístup tam, kam neočkovaní nesmějí.

Této možnosti využila celá řada lidí a výsledkem je „kalamitní situace“ na Zlínsku, jak referovali ve večerních zprávách. Potvrzení o prodělání covidu bylo od vlády nastraženou pastí, za účelem růstu nemocnosti bez nutnosti falšování statistik.

Tím že většina lidí hraje tuto nelegální vládní hru, se všichni dostáváme do dalších pastí! My sami toto Overtonovo okno otvíráme čím dál víc.

Už se mluví o povinném očkování lidí nad 60 let. Mluví se také o zákazu chovu drůbeže pod širým nebem, kvůli ptačí chřipce. Pokud se tomu nepostavíme, za chvíli budeme donuceni jíst hmyz od Tricatela.

Je možné podat trestního oznámení na neznámého pachatele, tak jak to udělal tento policista. Trestní oznámení lze podat i adresně, na konkrétní osobu, která vás diskriminuje, nebo omezuje vaši svobodu. Požádejte ji o legitimaci a pořiďte si foto nebo video jako důkazní materiál.

 

MUDrland Wenca