Je to prostě šokující: Jedenáct mužů napadlo dívku (15 let), zneužili ji a znásilňovali ji celé hodiny. A to uprostřed městského parku v Hamburku. Státní zastupitelství nyní zkoumá, zda budou vznesena obvinění.

Vyšetřování identifikovalo jedenáct podezřelých. Deset z nich má migrační pozadí. Jeden z nich je ve vazbě.

Dívka procházela sama parkem po narozeninové oslavě, když k ní ve 23.15 přistoupil jeden z podezřelých a odtáhl ji do křoví a znásilnil. Poté údajně zavolal svým přátelům, kteří pak oběť napadli a postupně ji znásilnili, někdy dokonce dva naráz. Obzvláště ohavné bylo, že jeden z podezřelých zaznamenal zločin na mobilní telefon. Utrpení trvalo dvě a půl hodiny. Nakonec, než utekli, muži ukradli jejich oběti mobilní telefon a peněženku. Vyrušil je svědek, který zavolal policii. Strážníci na dívce našli devět různých stop spermatu.

Při pozdějších domovních prohlídkách policie zajistila důkazy, oblečení a mobilní telefony a podezřelým odebrala vzorky slin. Eddy Oechtering, mluvčí státního zastupitelství prohlásil: „Nyní zkoumáme, zda budou vznesena obvinění, a pokud ano, za co.“

Jde samozřejmě nejen o výsměch oběti a jejím rodičům, ale také o signál pro další násilníky, aby tuto skupinu následovali….

zdroj: cz24

Komentáře