Je tahle kreatura optickou iluzí? foto Youtube MRMBB333

Tento znepokojující snímek se nedávno objevil díky youtuberovi ‚MrMBB333‘, který obdržel e-mail od muže, který fotografii získal od partnerky rodinného přítele.

Podle e-mailu ženy spaly v jejím stanu během kempování na místě v Edenbridge v Kentu v létě roku 2020, když ji probudil zvláštní hluk.

Bylo kolem 3 hodin ráno a venku ještě tma, takže když se podívala ven, v šeru nic neviděla.

Popadla fotoaparát a pořídila několik snímků pomocí blesku, aby osvětlila své okolí.

Když zkontrolovala fotografie, jedna z nich vypadala, že ukazuje neidentifikovaného tvora usazeného na stromě vedle kempu.

I když je těžké přesně rozeznat, co to stvoření je (nebo i když to vůbec stvoření je), fotografie je rozhodně strašidelná.

Můžete se podívat na video níže, přeskočte na přibližně 1:45 s a podívejte se na část o fotografii. Píše portál Unexplained.

Mohlo by to být skutečné stvoření, případ pareidolie, nebo prostě podvod?

Vy rozhodnete.

RSS Protext – kultura

  • Průvodce Nejlepší restaurace pro rok 2024 míří na pulty knihkupců
    Praha 29. listopadu 2023 (PROTEXT) - Nakladatelství TopLife Czech předá 6. prosince v Obecním domě nejlepším restauracím Česka prestižní ocenění v podobě Zlatých lvů a pokřtí další tištěnou ročenku Nejlepší restaurace, Guide 2024. Jde již o desátý ročník projektu Nejlepší restaurace – hodnocení kvality služeb restaurací celého Česka.Žádaná tištěná ročenka Nejlepší restaurace, Guide 2024 míří […]
  • Rusko se nezúčastní Expa v Ósace
    Paříž 29. listopadu 2023 (PROTEXT) – Ruský představitel na plenárním zasedání předsednictva Úřadu pro mezinárodní výstavnictví (BIE) v Paříži sdělil, že se Moskva rozhodla zdržet účasti na Všeobecné světové výstavě v Japonsku v roce 2025. Za důvod označil nedostatečně účinnou komunikaci s hostitelem. Bližší podrobnosti úředník neuvedl, píše agentura Kjódó.Tato zpráva přišla týden poté, co […]
  • Výstavu Expo budou propagovat i rychlovlaky Šinkansen
    Ósaka (Japonsko) 28. listopadu 2023 (PROTEXT) -  Drážní společnost JR West koncem listopadu oznámila, že ve snaze o propagaci Všeobecné světové výstavy Expo 2025 v Ósace začne od dubna příštího roku, tedy rok před zahájením akce, provozovat rychlovlaky s designem obsahujícím logo výstavy.V ten samý měsíc plánuje otevřít na různých místech obchody se zbožím z […]