1.
Virus Wuhan není o nic smrtelnější než běžný virus sezónní chřipky. Osmý den po nákaze způsobuje akutní reakci, ale pouze u velmi malého procenta nakažených. Injekční aplikace vakcíny má však dlouhodobější a závažnější následky. Lékař vysvětluje, že jelikož tělo rozpoznává tyto bílkoviny hrotu jako cizí vetřelce, imunitní systém reaguje autoimunitním způsobem – to znamená, že napadá sám sebe. Zde začíná proces pomalého umírání.
„U lidí se nakonec vyvinou autoimunitní onemocnění, z nichž mnohá nelze nikdy vymýtit žádným farmaceutickým zásahem.“ Mimochodem, průměrná délka života, kterou Dr. Shankara Chetti uvádí u pacientů léčených injekčně, je velmi podobná té, kterou uvádějí jiné lékařské autority. Mezi nimi byl i francouzský virolog Dr. Luc Antoine Montagnier, nositel Nobelovy ceny za medicínu.
Jeho prohlášení bylo dalším nepříjemným překvapením pro organizátory všeobecného očkování. Těžko bychom hledali hlasitějšího odpůrce očkování. Luc Montagnier, doktor přírodních věd, člen Francouzské akademie a nositel Nobelovy ceny za medicínu, uvedl, že virus je umělého původu.

„To je práce molekulárních biologů,“ řekl virolog. „Není jasné, za jakým účelem… Mým úkolem je předkládat fakta, nikoho neobviňuji, nevím, kdo a proč to udělal.“ Skutečnou bombou byl rozhovor, který francouzský virolog poskytl veřejné organizaci RAIR Foundation USA.
Na internetu se okamžitě objevily skandální „argumenty“, že nositel Nobelovy ceny, jak se ukázalo, „není přítelem vědy“, že je skutečným „konspiračním teoretikem“, že Montagnierova prohlášení jsou „nepravdivá“. Tyto výlevy však jen zvyšují zájem o to, co Montagnier říká.
Montagnier označil očkování proti koronaviru za chybu, která se dostane do učebnic. Potvrdil slova amerického zpravodaje nadace RAIR, že podle WHO po zahájení očkování „křivka ukazující nové infekce prudce vzrostla spolu s úmrtností. Je zřejmé, že v důsledku očkování vznikají nové varianty [viru] selekcí zprostředkovanou protilátkami,“ řekl.
virolog.
Profesor Montagnier nedávno poskytl další rozhovor, v němž se velmi důrazně vyjádřil k myšlence všeobecného očkování.
„Plošné očkování je obrovská chyba. Je to takříkajíc vědecký a lékařský omyl. To, co se děje, je naprosto nemyslitelné a jednoho dne se za to budete muset zodpovídat. Právě očkování urychluje vznik nových kmenů viru. Tento virus narazí na protilátky vytvořené vakcínou a má dvě možnosti: buď zemřít, nebo hledat způsob, jak vakcínu obejít. Nové kmeny jsou pouze bezprostřední reakcí na vakcínu. Na celé planetě se snoubí vlna očkování s vlnou úmrtí. Sledoval jsem případy, kdy byli lidé očkováni, a přesto onemocněli. A mohu dokázat, že tento virus se svou schopností mutovat může odolávat očkování,“ řekl Montagnier.
A teď ta nejdramatičtější část: Dr. Luc Antoine Montagnier – zopakujme, že to není žádný „puntičkář“, ale světoznámý virolog, nositel Nobelovy ceny za medicínu – dává očkovaným maximálně tři roky života. Vlny onemocnění však nebudou souviset s očkováním: někdo zemře s diagnózou rakoviny, někdo na následky cukrovky, někdo na hypertenzi, mrtvici, infarkt atd. Není přípustné spojovat tato úmrtí s injekcí.
Demografové dnes používají termín „nadměrná úmrtnost“. To znamená, že v (posledním) sledovaném období je míra úmrtnosti vyšší než v předchozím období. Do konce roku 2021 se očekává, že v mnoha zemích dojde k nadměrné úmrtnosti. Ale to bude jen začátek.
Éra vysokého populačního růstu na naší planetě se stává minulostí. Pomocí metody extrapolace (promítání minulých trendů do budoucnosti) demografové předpovídají, že do roku 2024 se růst světové populace zcela zastaví.

A o čem jiném byla operace Covid?

2.
V souvislosti s kovidem zemřelo v České republice během čtvrtka celkem 27 lidí. Den předtím bylo zaznamenáno 40 úmrtí, což je nejvíce za jediný den za poslední půlrok.
Od začátku listopadu zemřelo celkem 131 lidí, což je v průměru 33 denně, uvedl v pátek server iDNES.cz, napsaly Novinky.cz. S 22 úmrtími na kovid na milion obyvatel za poslední dva týdny je Česká republika v čele druhé desítky žebříčku nejpostiženějších zemí EU.
Ještě před měsícem byl v České republice jednociferný počet úmrtí kovidů. V polovině října to bylo deset denně, 25. října 20, 31. října 30 a 3. listopadu 40, shrnují Novinky.cz.
Podle statistik umírají především starší lidé – očkovaní i neočkovaní, i když průměrný věk neočkovaných je o něco nižší. Ve čtvrtek zemřelo 18 očkovaných a devět neočkovaných pacientů s kovidem.

Ve čtvrtek se podle iDNES.cz nakazilo 8419 lidí, což je sice méně než v předchozích dnech, ale o polovinu méně než před týdnem – to byl ale státní svátek. Zvýšil se také počet hospitalizovaných osob, kterých je nyní v nemocnici téměř 2 500, což je také nejvíce od května.
BM : Slovensko bude zřejmě nějaká světová anomálie , nebo kovidští fašisté nehorázně lžou !!!!

 

 

 

PS : Bologna, 24-ročná modelka, zomiera doma na chorobu

Autor: Boris Mesár

Komentáře