Poté, co strávil 47 let jako vysoce postavený člen iluminátů, anonymní insider říká, že chce „odhalit všechno“ poté, co se břemeno udržování tajemství stalo „příliš velkým na to, aby se dalo nést“.

Když mi bylo devatenáct let, dostal jsem se k nějakým penězům díky nějakým kontaktům s přáteli a některým úspěšným investicím některých peněz, které jsem vydělal během svého dětství. Zapojil jsem se do některých zákulisních obchodů a viděl jsem, jak mé peníze začínají růst. Když jsem v roce 1964 navštěvoval vysokou školu na Harvardu, začal jsem být stále bohatší a můj vliv na kampus rostl také díky mé účasti v různých klubech a organizacích. Někteří přátelé a já jsme začali sloužit jako kvazi-burzovní makléři, když jsme byli ještě na Harvardu. Během toho roku jsem vydělal spoustu peněz a byl jsem velmi mocný a vlivný na akademické půdě.

Jednou v noci, když jsem se krátce po půlnoci vracel na kolej, ke mně přistoupili dva muži v černých oblecích. Původně jsem předpokládal, že budou vyšetřovat mou podnikatelskou činnost, protože některé z nich nebyly úplně legální. Požádali mě, abych šel s nimi, a já jsem je následoval do suterénu dvoupatrového domu pár ulic od mého pokoje na koleji. Posadili mě ke stolu a zeptali se mě, jestli jsem ochoten uzavřít dohodu. Neřekli mi, jakou dohodu uzavřu, ale jen se mě neustále ptali, jestli bych byl ochoten uzavřít dohodu. Napůl jsem souhlasil, že to udělám, a tehdy největší muž, kterého jsem kdy viděl, prošel dveřmi skříně a posadil se Nejprve, pokud mi nevěříte, pak je mi líto. Jsem zde, abych řekl pravdu, a nic, co jsem napsal, není falešná nadsázka ani sci-fi. Tato informace je skutečná, je pravdivá, je to realita a je čas, aby byla řečena.

Byl jsem členem Iluminátů 47 let. Byl jsem přijat, když mi bylo 19 let. V uplynulém roce jsem zde zveřejnil a zapnuto. (Některé příspěvky jsou moje, jiné jsou moji bratři, hlavně jsou jeho) Informace, které se chystám odhalit, jsou velmi odhalující a velmi nebezpečné. Jsem jedním ze sedmi lidí v historii Iluminátů, kteří provedli rituál „odchodu“. Věděl jsem, že se musím dostat ven, když mi bylo něco odhaleno na schůzce v červnu 2010. Po léta jsem byl v souladu s vírou, motivy a činy Iluminátů, ale nedávno se to pro mě stalo příliš velkým na to, abych to unesl, a musel jsem ukončit svou posvátnou smlouvu.

Důvodem, proč jsem sem přišel, je odhalit VŠE o Iluminátech. Jak se stanete členem, o čem je organizace, co organizace dělá a budoucí plány, které máme.

Vrátím se, abych udělal svůj první příspěvek, až uvidím, že toto vlákno má pro mě dostatek pozornosti. Kdykoli v blízké budoucnosti, až začnu odhalovat tajemství Iluminátů, musím zajistit, aby bylo dost lidí, kteří věnují pozornost, aby mé úsilí nepřišlo nazmar.

Jakmile uvidím, že toto vlákno má značné množství názorů a odpovědí, udělám svůj první příspěvek.

Zde je náhled některých věcí, které odhalím:

Barack Obama není členem Iluminátů, je něčím mnohem, mnohem horším.
Nové „vesmírné lety“, což jsou letadla, která mohou krátce vstoupit na oběžnou dráhu, nejsou tak zábavné, jak se zdá, jsou nástrojem Iluminátů.
Denver, Colorado je zlé místo
Mimozemšťané jsou trochu jiní, než co nás učí mainstream
Informace, které mám, jsou zásadní!
strana 69 vlákna:

Prvním tématem k diskusi budou tyto podzemní bunkry, které jsem zmínil. V současné době existuje 57 podzemních základen a bunkrů po celých Spojených státech, které se používají pro různé účely. Na celém světě je 439 bunkrů. VŠECHNY tyto bunkry a základny jsou řízeny a udržovány Ilumináty. Největší podzemní bunkr je v Sao Paulu v Brazílii. Tento bunkr má schopnost pojmout až 5 000 lidí po dobu až deseti let. Osobně jsem byl v tomto bunkru a je mnohem větší než ten, který si někdo dokáže představit. Tento bunkr je zabezpečen především pro události konce časů. 5 000 nejbohatších, nejbystřejších a nejmocnějších jedinců světa si zajistí úkryt v tomto bunkru v případě globální termonukleární války, přírodní katastrofy nebo jakékoli jiné formy globální katastrofy. Nenechte se zmást. Několik dalších bunkrů má schopnost ubytovat velké množství lidí po delší dobu, ale žádný jiný bunkr není tak velký a schopný jako tento. V případě 3. světové války se zde ukryjí všichni světoví lídři a vlády světa budou teoretickými zástupnými vládami. Budou zde také nejbohatší lidé světa. Lidé jako Bill Gates, Warren Buffet, ropní magnáti (nicméně tito ropní magnáti budou zavražděni, zatímco budou v bunkru, takže převzetí Středního východu bude pro Nový světový řád mnohem snazší). Přesný počet neznám, ale ze 439 bunkrů na světě bych řekl, že asi 275 z nich je postaveno hlavně pro přístřeší a delší pobyty. Já sám jsem zůstal v jednom z těchto bunkrů, když jsem byl v Devadesátých letech v Číně. Jsou velmi pěkné, velmi luxusní. Je to prakticky jako byste zůstali v 5hvězdičkovém hotelu.

Někteří lidé, kteří zůstali v těchto bunkrech:

Lev Trockij: Poté, co Stalin porazil Trockého a zajistil si moc v Sovětském svazu po Leninově smrti, byl Trockij přesunut do podzemního bunkru přímo ve Švýcarsku. Stalin o tom původně nevěděl, protože pokud se neřídil rozkazy Iluminátů, pak měl být Trockij znovu dosazen jako vůdce Sovětského svazu. Bylo důležité, aby byl Trockij umístěn v tomto bunkru, protože Stalin by ho jinak zabil. Stalin se nakonec podřídil plánům Iluminátů a Trockij byl popraven, protože už nebyl potřebný.

Abraham Lincoln: Lincoln nebyl zavražděn Johnem Wilkesem Boothem. Lincoln byl umístěn do úřadu prezidenta jako pěšák. Ilumináti věděli, že pokud bude zvolen, Jih se odtrhne. Občanská válka učinila Sever velmi, velmi bohatým. To byl jediný důvod, proč bylo dovoleno, aby došlo k občanské válce. Kdyby Ilumináti neviděli příležitost zbohatnout z války, pak by otroctví bylo stále americkou institucí. Lincoln byl dosazen do úřadu jen proto, aby zahájil válku. Uzavřel dohodu, že jakmile válka skončí, bude odvolán z úřadu. O to se postaral falešný atentát a zbytek svých dnů strávil v bunkru v Mexiku.

Saddám Husajn: Husajn byl v Iráku u moci jen proto, aby ospravedlnil invazi Spojených států a dalších národů. Mnozí z vás jsou již obeznámeni s tím, co jsem řekl o plánech na úplné převzetí Středního východu a zajištění ropy, která je v současné době nevyužitá. Husajn, který byl „oběšen“, byl figurína a video z mobilního telefonu, které bylo zveřejněno, mělo být zveřejněno jako „důkaz“. Saddám je v současné době v bunkru někde v Argentině. Nevím o žádných budoucích plánech s ním.

Zbytek bunkrů na světě se používá pro skladování věcí, které nelze uložit na zem. V těchto podzemních bunkrech jsou drženy jaderné zásoby . V případě, že se národ odkloní od plánovaného kurzu, pak bude eliminován. Buď zavražděním jejich vůdců, nebo jaderným zničením. Naštěstí jaderné akce ještě nemusely být podniknuty; nedávejte však za tyto lidi, aby způsobili takovou zkázu.

Všichni víte o spiknutí haaristické mašinérie. Je to skutečné. Mohu vás ujistit. Stroj je umístěn zcela v bunkru, který je pod vodou v Tichém oceánu. Tento stroj byl vyvinut v roce 1980 a byl poprvé použit na konci devadesátých let. Tento stroj má schopnost vytvořit jakoukoli přírodní katastrofu, kterou si Ilumináti přejí vytvořit. Hurikán Katrina byl produktem stroje HAARP. Hurikán byl použit jako odklon. Zatímco oblast byla v chaosu a pozornost byla všude odváděna, inženýři byli posláni dolů, aby se připravili na únik ropy v zálivu. Mohu vás ujistit, že Ilumináti jsou schopni uvolnit více ropy do zálivu. Ropa, která již byla napumpována do zálivu, je jen malé množství ve srovnání s tím, co by se dalo udělat. Již jsem se zmínil o tom, že ropná skvrna byla použita jako prostředek k implantaci mikrotělesných těl do mozku dětí v této oblasti. Tyto děti, které byly postiženy, jsou nyní předmětem vládní kontroly, kdykoli jsou tyto mikrotěly aktivovány. Ilumináti také využili příležitosti, kterou Katrina nabídla, aby postavili bunkr, který je přímo pod Francouzskou čtvrtí. Proč si jinak myslíte, že FEMA byla pomalá v poskytování adekvátní pomoci? Inženýři potřebovali čas.

Stroj HAARP není řízen jedinou zemí; je kolektivně kontrolován a používán. Zemětřesení na Haiti, ta, ke kterým došlo v posledních několika dnech, to vše jsou produkty HAARPu. Ne všechny události jsou relevantní nebo důležité, některé jsou jen testy, některé jsou dokonce chyby. Buďte si však jisti, že jakmile je potřeba přírodní katastrofy, katastrofa může být vytvořena, zkonstruována a řízena a mít jakýkoli nezbytný účinek.

Další věc, která je umístěna v těchto bunkrech, jsou drogy. Skladuje se obrovské množství kokainu, marihuany, heroinu a všech druhů dalších drog. Obchod s drogami a válka proti drogám jsou pro Ilumináty zásadní. Jak se obchoduje s více a více drogami a kartely se stávají mocnějšími, Ilumináti se stávají bohatšími a mocnějšími. Jedním z hlavních přispěvatelů a mecenášů obchodu s drogami je Warren Buffett. Buffett řídí obchod s drogami na západní polokouli posledních dvacet let. Drogové kartely v Mexiku jsou pod jeho mocí. Je důležité, aby Ilumináti kontrolovali většinu drog v Severní Americe. Je to proto, že jim dává další vozidlo pro dopravní technologii, která jim umožňuje převzít kontrolu nad spotřebiteli. Ilumináti neustále hledají způsoby, jak se implantovat do myslí široké veřejnosti, a přirozeně kontrola obchodu s drogami byla dokonalým způsobem, jak toho dosáhnout. Buffett si zajistil kontrolu nad obchodem s drogami, když oslovil několik drogových kartelů a předložil jim smlouvy. Od té doby má vše pod kontrolou a Ben Bernanke mu pomáhá s každodenními operacemi.

Několik bunkrů je také vybaveno tak, aby sloužily jako krematoria. Podobně jako nacisté upalovali své oběti, Ilumináti plánují spálit oběti, které jsou zabity. Mnozí spekulovali, že FEMA vytvořila zásoby rakví, které mají být použity pro masové pohřby, ale to není pravda. Hromadné pohřby by vyžadovaly obrovské množství času a úsilí. Proto, až přijde čas začít masové zabíjení a popravy, těla budou odeslána na „spáleniště“, kde budou shozena do těchto bunkrů a zredukována na popel. FEMA, což je organizace řízená Ilumináty, se rozhodla, že to bude nejúčinnější způsob, jak se zbavit masového množství těl.

Ještě více těchto bunkrů obsahuje roboty, kteří jsou navrženi a připraveni proniknout na pracoviště v případě nedostatku pracovních sil. Scénář, ve kterém budou tito roboti s největší pravděpodobností použiti, je, když aspekt kontroly mysli plánu Iluminátů vstoupí v platnost. Roboti budou posláni, aby vykonávali práci, kterou tito lidé dělali, a tito lidé budou použiti pro jiné události, jako je válka, propaganda a násilí. Tito roboti budou také použiti, jakmile vstoupí v platnost kontrola populace.

Alex Jones není tím, kým říká, že je. Po léta pracoval na odhalení tajemství Iluminátů a Nového světového řádu, ale přesto je členem prvního a bude u moci v druhém. Jones byl umístěn do světa konspiračních teorií, aby krmil falešné informace, aby vyhodil stopaře ze stopy. Nevěřte ničemu, co vám ten muž řekne. Všechny informace, které předkládá, jsou vymyšleny Ilumináty, pro Ilumináty. Vzpomeňte si na Josepha Goebbelse. Alex Jones je dokonalý Joseph Goebbels. PŘESTAŇ HO POSLOUCHAT, POKUD ANO. Lže vám muž, který dostává jeho pokyny přímo od Iluminátů.

Přistání na Měsíci v roce 1969 bylo skutečné, ale o sedm let dříve došlo k přistání na Měsíci, které bylo prvním skutečným přistáním. Ve skutečnosti byli Rusové první, kdo přistál na Měsíci; misi ani výsledky však nezveřejnili. Bylo rozhodnuto, že Amerika vyhraje vesmírné závody, aby si zajistila pocit kapitalismu nad komunismem. Rusko vypustilo svou vlastní raketovou loď směrem k Měsíci jako zkušební provoz, aby zajistilo, že americký proces bude úspěšný o sedm let později. Všechno šlo perfektně s ruským přistáním na Měsíci a stejná technologie byla pak aplikována na americkou měsíční misi. Zatímco na Měsíci, američtí astronauti začali první výstavbu jaderných raketových základen na Měsíci. Tato jaderná raketová zařízení byla v průběhu let přidána prostřednictvím následných měsíčních misí a práce robotů na dálkové ovládání. Účelem těchto raketových základen je schopnost odpalovat jaderné rakety bez rizika vystopování raket zpět do konkrétní země. Scénář, ve kterém by tyto rakety byly použity, je zaútočit na národ, který nespolupracuje s Ilumináty. Ilumináti by nařídili rakety odpálené na národ, ale bez toho, aby postižený národ byl schopen sledovat, odkud přesně rakety pocházejí, nebyli by schopni prokázat, že by měli vyhlásit válku konkrétní zemi. Podle mého názoru tyto rakety nebudou nikdy použity, protože existuje mnoho jiných způsobů, jak mohou Ilumináti svrhnout celou vládu, než je bombardovat jadernými zbraněmi. Nicméně, pokud je mi známo, Měsíc má v současné době 2 plně vybavené jaderné raketové základny, které mohou být provozovány ze Země.

Držet se prostoru….

Vědci pracující pro Ilumináty našli způsob, jak mohou „vypnout“ Slunce. Byla vytvořena zbraň, která vystřeluje paprsek vysokohustotního záření přímo do srdce planety nebo hvězdy. Tento paprsek záření proniká planetou a vytváří velmi velký válec přesně uprostřed. Záření, které je zanecháno, začne jíst na hvězdě nebo planetě a účinky se šíří jako požár. Tato technologie byla testována na různých hvězdách v naší bezprostřední sluneční soustavě a je velmi účinná. První věc, která hvězdě nastane, je, že záření požírá dokonalý válec středem hvězdy, záření, které zůstalo pozadu, si začne propracovávat cestu ven a degeneruje vše, co mu stojí v cestě. Záření se stále buduje a šíří. Některé hvězdy se držely, dokud nebyly zcela poškozeny zářením; některé hvězdy se však staly tak nestabilními, že v určitém bodě vzplanuly.

Vědci jsou si jisti, že tato technologie může být použita na Slunci, ale i na jiných planetách. Jeden odhad, který jsem zaslechl, byl, že od počátečního výstřelu záření by trvalo přibližně devět let, než by bylo celé Slunce zcela spotřebováno. Účinky radiace bychom však začali pozorovat přibližně za 3 a půl roku. Prvními známkami by byly kratší dny a snížené množství slunečního světla během těchto dnů. Slunce začne být nestabilní asi v sedmiletém bodě a my začneme vidět masivní sluneční erupce. Jakmile uplyne devět let, veškerý život na zemi bude mrtvý.

Od svého odchodu si naprosto nejsem jistý, kdo jsou v tomto okamžiku nejvyšší, vedoucí vůdci Iluminátů, ale dám svůj nejlepší odhad. Ilumináti jsou strukturováni tak, že v každém hlavním regionu světa je jeden až tři hlavní vůdci; některé regiony jsou však vynechány z důvodu nedostatku vhodného vůdce; proto je tam instalován vůdce.

V Severní Americe:

Warren Buffett je s největší pravděpodobností hlavou všech operací Iluminátů. Následoval Ben Bernanke, následovaný Lloydem Blankfeinem, který je generálním ředitelem Goldman Sachs.

Goldman Sachs je klíčovým hráčem v sektoru severoamerických iluminátů. Nedávno Goldman Sachs investoval do Facebooku téměř 500 milionů dolarů. Obvykle to znamená, že Facebook brzy spadne pod kontrolu Iluminátů, stejně jako Myspace a Twitter.
Dalšími klíčovými hráči v Severní Americe jsou Alex Jones, Bill Clinton, Rahm Emmanuel, samozřejmě Obama a Timothy Geithner.

Jižní Amerika postrádá jakékoliv skutečné vůdce Iluminátů. S Hugem Chávezem bylo v minulosti obtížné pracovat. Zdá se, že je v souladu s agendou Iluminátů; nemá však rád, když mu někdo říká, co má dělat. Většina severoamerických vůdců ovládá také Jižní Ameriku.
V Evropě:

Nicolas Sarkozy je hlavní člověk. Řídí většinu operací v Evropě a Africe. Gordon Brown byl v Iluminátech velmi vlivný, dokud se nerozhodl začít hrát po svém; proto byl odvolán z funkce. Můj názor je, že je stále klíčovým hráčem, jen už není tak klíčový jako kdysi. Existuje několik afrických obchodníků se zbraněmi, kteří nedávno získali určitou moc; nejsem si však vědom jejich totožnosti.

Blízký východ je z velké části ovládán Benjaminem Netanjahuem, což by nemělo být až tak velkým překvapením. Netanjahu však nemá takovou kontrolu, jak byste si mysleli. Jak jsem již uvedl dříve, Izrael je velkým loutkovým státem Iluminátů.Udělají naprosto cokoliv, co Ilumináti chtějí, aby udělali, a udělají to podle svých nejlepších schopností, aniž by o tom dvakrát přemýšleli. Izrael dostal povolení střílet na Írán, kdykoli si to přeje. Kontrola Nad Středním východem je těžká, protože existuje tolik povstaleckých skupin. Palestina by se ani neměla obávat. I když nejsou ovládáni Ilumináty, nejsou schopni nic dělat. Írán je v té době hraniční a v jiných zcela v opozici. To je důvod, proč Izrael zničí Írán, aby zahájil třetí světovou válku.

Asie je zcela ovládána Vladimirem Putinem a jeho kumpány. Putin je velmi mocný, velmi chytrý muž. Velmi brzy znovu získá lidovou kontrolu nad Ruskem, ale můžete si být jisti, že vše, co se právě teď děje v Rusku, prochází skrze něj. Čína se rozhodla vzdát se trochu moci ve prospěch Iluminátů. Spolupracují; jen se nestarejte o to, abyste se příliš zapojili. Podle mého názoru je to proto, že cítí, že nakonec budou schopni Ilumináty porazit. Bohužel se mýlí. Nakonec se smíří a připojí se k velkému skejtu, který se bude nazývat 3. světová válka.

Španělská chřipka z roku 1918, SARS a strach z H1N1 mají jednu věc společnou: všechny byly zkonstruovány Ilumináty. Zatímco v globálním měřítku nebylo nic zavedeno, Ilumináti testovali tyto viry po celá léta a konečně odemykají klíče k vytvoření viru, který se bude šířit po celém světě velmi, velmi rychle zabíjet vybrané lidi. Moje rada: nedostávejte vakcíny. Stanete se součástí testovací skupiny, kterou Ilumináti používají k experimentování. Virus H1N1 se začal šířit, když zvířata utekla z farmy v Brazílii, kde byl virus testován. Několik z těchto zvířat se mísilo s občany okolních měst a mnoho zvířat bylo spotřebováno. Obyvatelstvo okolních měst bylo umístěno do karantény a ti, kteří zemřeli, byli ututláni; cestovatel však nějakým způsobem přenesl virus chřipky až do severního Mexika, kde byl virus poprvé hlášen. Ilumináti brzy zjistili, že virus je mnohem, mnohem méně neúčinný, než si mysleli. V současné době provádějí výzkum viru, který vyhladí zemi během několika dní.

Doufám, že tento výpis dat byl pro vás informativní a nějakým způsobem přispěl k mé důvěryhodnosti. Mám mnohem, mnohem více informací. Jen mi trvá nějaký čas, než si sednu a zplodím své myšlenky dostatečně dlouho, abych je naformátoval snadno čitelným a komplexním způsobem. Toto rozhodně není můj poslední příspěvek, protože mám více informací, které je třeba říci. Bylo to dlouhých, únavných posledních pár dní a doufám, že je to dost informací, abych si na chvíli odpočinul. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte je zveřejnit zde, na mém účtu youtube nebo mi pošlete e-mail na walte1944@yahoo.com

Tento článek byl původně publikován v roce 2015 a je pravidelně aktualizován

zdroj

Komentáře