Agalarov screenshot video

V roce 2012 Agalarov trval na tom, že Putin by měl vládnout doživotně.

„Naprosto upřímně věřím, že Vladimir Vladimirovič Putin je pro Rusko ideální volbou,“ řekl Agalarov v roce 2012 v rozhovoru pro liberální televizní kanál Dožď.

Nikdo z takzvaných ruských „elit“, které Putinovu vládu zemi vnutily, Putina chválily, Putina financovaly, Putina podporovaly – nikdo z nich nechce život v Rusku pro sebe.

Všichni sní o „zlém Západě“.

Mnozí z nich už tam jsou. Většina dětí ruských „elit“ žije na Západě.

Zanechávají Rusům rozkradenou a zdecimovanou zemi, doživotního diktátora a odpovědnost za zločiny, které oni, „elity“, spáchali.

S Putinem jim to velmi vyhovovalo. Nechal zemi rozkrást za malý zlomek, který mu museli zaplatit. Nikdo z nich tam neplánoval žít, nikdo tam neplánoval vychovávat své děti.

Dokud je Putin u moci, mohli vydělávat peníze a žít v zahraničí.

Za autokrata Putina jsou známa pravidla, kdo a kolik má platit, aby mohl dál podnikat, jsou navázány konexe.

V demokracii může chtít nový vůdce zařídit věci jinak, může prohrát s konkurencí.

K Rusku se chovají jako ke zlatému dolu, který platí jejich životní styl. V dole nikdo nežije.
Nechte ho dokončit práci, kterou začal, prosil Agalarov: „Z historického hlediska je dvacet let nic.“

Píše se rok 2023 a Putin vládne už 23 let a všem je jasné, že bude vládnout doživotně.

Agalarovův sen se stal skutečností. Rusko má Putina na celý život.

Agalarov mezitím usadil svou rodinu a své miliardy v USA. Jeho manželka a dcera již mají americké občanství.

Krasnojarsk, Rusko. Počet obyvatel: 1 milion obyvatel. Sídlí zde hliníkárna RUSAL a strojírenský závod, kde se vyrábějí ruské rakety. Ty, které nedokážou přistát na Měsíci, ale úspěšně zasahují civilní budovy na Ukrajině.

Jmenujte zemi, kde:

30 milionů lidí žije bez tekoucí vody;
38 milionů lidí nemá kanalizaci;
23 milionů lidí bez topení;
49 milionů bez teplé vody;
46 milionů bez plynu;
a 146 milionů nemá naději na důstojný život.
Tak kdo by sakra chtěl žít v téhle díře? Ano, dá se tam vydělat spousta peněz: jsou tam velká rizika, ale také mega zisky.

Ale rodina je něco jiného; rodina by měla žít mezi lidmi.

Ruská ekonomika je ekonomikou kolonie, z níž se vyvážejí přírodní zdroje, zatímco zemi chybí elementární dovednosti ve výrobě základního spotřebního zboží.

Pro celou putinovskou „elitu“ je Rusko krmelcem a oni žijí v civilizovaném světě, kde mají svá práva, kde platí stejné zákony jako pro všechny ostatní občany.

A přitom stačilo, aby Putina chválili a přáli si, aby vládl navěky.

Aby se člověku v Rusku dařilo dobře, musí se přidat k vládnoucí straně „Jednotné Rusko“ a být jejím loajálním služebníkem. Pokud jste ochotni pro stranu a cara dělat hrozné věci – porušovat zákony a vzdát se morálky, pak to můžete dotáhnout daleko.

Každý chápe pravidla a důsledky.

Jsi příliš slaboduchý na to, aby ses stal banditou? Pak se „nepleťte do politiky“ a jednoduše opakujte věty z televize. Smiřte se s neustálou nespravedlností a lží a najděte si něco, co vám dělá radost.

zdroj

RSS Protext – kultura

  • Průvodce Nejlepší restaurace pro rok 2024 míří na pulty knihkupců
    Praha 29. listopadu 2023 (PROTEXT) - Nakladatelství TopLife Czech předá 6. prosince v Obecním domě nejlepším restauracím Česka prestižní ocenění v podobě Zlatých lvů a pokřtí další tištěnou ročenku Nejlepší restaurace, Guide 2024. Jde již o desátý ročník projektu Nejlepší restaurace – hodnocení kvality služeb restaurací celého Česka.Žádaná tištěná ročenka Nejlepší restaurace, Guide 2024 míří […]
  • Rusko se nezúčastní Expa v Ósace
    Paříž 29. listopadu 2023 (PROTEXT) – Ruský představitel na plenárním zasedání předsednictva Úřadu pro mezinárodní výstavnictví (BIE) v Paříži sdělil, že se Moskva rozhodla zdržet účasti na Všeobecné světové výstavě v Japonsku v roce 2025. Za důvod označil nedostatečně účinnou komunikaci s hostitelem. Bližší podrobnosti úředník neuvedl, píše agentura Kjódó.Tato zpráva přišla týden poté, co […]
  • Výstavu Expo budou propagovat i rychlovlaky Šinkansen
    Ósaka (Japonsko) 28. listopadu 2023 (PROTEXT) -  Drážní společnost JR West koncem listopadu oznámila, že ve snaze o propagaci Všeobecné světové výstavy Expo 2025 v Ósace začne od dubna příštího roku, tedy rok před zahájením akce, provozovat rychlovlaky s designem obsahujícím logo výstavy.V ten samý měsíc plánuje otevřít na různých místech obchody se zbožím z […]