Ilustrační obrázek foto Pixabay

UFO, nebo jak je nazývá vláda, UAP, začínají být brány trochu vážněji. Už nejsou zavrhovány jako výsledek hyperaktivní představivosti někoho, kdo sledoval „Blízká setkání třetího druhu“ Stevena Spielberga příliš pozdě v noci; jsou skutečnou vědeckou anomálií, která se stala novým výzkumným zaměřením jak NASA, tak Pentagonu.

Poté, co bývalý americký zpravodajský důstojník a informátor David Grusch řekl v červnu NewsNation, že UFO jsou skutečná a že americká vláda vlastní takové havarované objekty, on a dva další informátoři svědčili před kongresovým slyšením o UFO v červenci.

Grusch a jeho kolegové informátoři, oba bývalí piloti námořnictva, podrobně popsali své zkušenosti z první ruky s neidentifikovanými vzdušnými jevy, které demonstrovaly chování, o kterém řekli, že nemůže být replikováno lidskou technologií.

Ministerstvo obrany USA v červenci 2022 znovu zřídilo svůj All-domain Anomaly Resolution Office (AARO), aby vedl sledování a výzkum údajných UFO.

Šéf AARO v dubnu vypověděl, že Pentagon dosud neodhalil „žádné věrohodné důkazy o mimozemské aktivitě, mimozemské technologii nebo objektech, které by odporovaly známým fyzikálním zákonům“.

Po zářijovém zveřejnění rok trvající studie NASA o UFO agentura uvedla, že začne zesilovat své studium těchto neidentifikovaných jevů.

RSS Protext – kultura

  • Nákupní centrum Palladium představí exotickou cestovatelskou výstavu „Tajemná Indonésie“
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Unikátní výstava „Tajemná Indonésie“ bude slavnostně otevřena vernisáží 6. 12. 2023 v 17.30 hodin v nákupním centru Palladium v Praze. Účastníci vernisáže se mohou těšit na přivítání indonéskou velvyslankyní, taneční vystoupení nebo drobné indonéské občerstvení připravené indonéskou ambasádou. Výstavou provede organizátor výstavy, jednatel cestovní kanceláře CK Livingstone, Rudolf Švaříček.Výstava […]
  • Ve Výstavní síni Mánes se konala 1. sálová aukce Art Capital
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Art Capital/1. sálová aukce/Výstavní síň Mánes/3.12.2023Ve Výstavní síni Mánes se konala v neděli 1. sálová aukce Art Capital, během které byla vydražena umělecká díla v celkové hodnotě 16,887.600 Kč, s aukční přirážkou 20 %. Do aukce se zapojilo přes 200 dražitelů a prodejnost dosáhla 81 %.Vrcholem večera a současně […]
  • Darujte zážitek plný filmové hudby
    Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - Lámete si hlavu s dárkem pro filmového nebo herního nadšence? Se vstupenkami na koncerty Filmové filharmonie jistě nesáhnete vedle. Po novém roce chystá orchestr nejoblíbenější programy FANTASY a GAMES.Nezůstane se na ně prášit ve skříni, málokdo je bude chtít vyměnit, a navíc si je můžete užít společně. Zážitky jsou […]