Islámský stát

Nezařazené

Italové zbourali muslimům mešitu

V italském městě Verona zbourali muslimskou mešitu. Na jejím místě chtějí poslanci ze xenofobní strany Liga severu postavit náměstí, které pojmenují po známé protiislámské spisovatelce.

Orbán
Politika Zprávy ze světa

Viktor Orbán: V dnešní Evropě je zakázáno hovořit pravdu

Maďarský premiér Viktor Orbán hovořil před několika dny o současné situaci v Evropě, ve které je zakázáno podle maďarského politika hovořit pravdu. Během proslovu, který považují média za naprosto přelomový, hovořil maďarský premiér zejména o uprchlické krizi a nově příchozím žadatelům o azyl do Evropy. Je zakázáno hovořit, že ti, kteří aktuálně přicházejí do Evropy, nejsou utečenci a varovat před rizikem současné migrační vlny, hovoří premiér.

Kontroverzní zprávy Video

Velká Británie: Muslimské nepokoje se šíří do dalších měst v zemi (videa)

Nepokoje, které nastaly po konfliktech mezi muslimskou a hinduistickou komunitou v britském Leicestru, se nyní přenesly do dalších měst, ale dokonce i do samotné Indie a Pákistánu. Je zřejmě jen otázkou času, než se přenesou také do obohacovaných evropských zemí. Jak to aktuálně vypadá nejen v Leicestru, ale i v některých dalších britských městech, se můžete podívat na videích, která o stávající situaci Britanistánu vypovídají asi nejlépe…

Nezařazené

Arabské Emiráty muslimské imigranty nepřijímají a nechápou, proč má Evropa pro zločince a vrahy otevřenou náruč!

Na mých cestách Evropa-Asie, jsem pár týdnů pobyla v Arabských Emirátech. Co mě velmi zaujalo, je přístup tohoto státu k muslimským imigrantům. Samotné Arabské Emiráty jsou složeny ze sedmi emirátů, které jsem postupně navštívila, abych si vytvořila vlastní názor, přímo na základě mých vlastních osobních zkušeností.

Zprávy z domova

Kamenování? Penis musí vstoupit do vaginy ze dvou třetin. A musí to vidět čtyři lidé, odhalili PL muslimové z Moravy

ROZHOVOR Muslimové v Česku čelí diskriminaci, většinová společnost vnímá Islám velmi negativně, míní v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz muslimský konvertita a učenec s moravskými kořeny Milan Váhala. Terorismus a násilí ze strany islámských radikálů, ke kterému v posledních letech dochází v Evropě, Váhala odmítá s tím, že teroristé jsou podle islámu „velcí hříšníci a zločinci, kteří pošpiňují čest a pověst mírumilovných muslimů“. Váhala hovoří dle jeho slov na základě dlouholetého studia islámu. Co se týče práva šaría, hovoří poměrně překvapivě v tom smyslu, že je dle jeho názoru v podmínkách evropských zemí toto právo neaplikovatelné. A trest kamenování za nevěru? Podle Váhaly a jeho manželky se uděloval historicky jen ojediněle. Podmínkou pro jeho udělení je totiž to, že by přímo coitus museli vidět čtyři důvěryhodní svědci a penis by musel být „zasunut“ ze dvou třetin. Váhalovi tak vyvrací mystifikace o tom, že se za nevěru v Islámu kamenuje běžně.

Nezařazené

Muslimové zabírají Francii

Postupující islamizace francouzských měst vzbuje obavy a otazníky, kam to všechno spěje. Zatímco média a politici se snaží uklidňovat situaci neřešením, přehlížením nebo v některých případech dokonce komplictvím s radikálním islámem, rodilí Francouzi ztrácí svůj klid.

Kontroverzní zprávy

Imám žijící v Itálii prohlásil: „Nevěřící ženy jsou naší kořistí“

A máme zde dalšího z celé řady imámů, kteří působili či v některých případech stále působí v západních zemích. Tentokrát se podíváme do italského Bergama, kde před časem působil imám Hafiz Muhammad Zulkifal. Ten se ovšem nestaral jen o kázání nenávisti a výkladu práva šaría, ale také organizoval vraždy většinou „neposlušných“ muslimů – odpadlíků nebo žen, které se nechovaly jako správné muslimky.

Přejít nahoru