Konspirační teorie

Konspirační teorie

Šokující předpověď starodávné vědmy – Evropu zaplaví žluté plémě.

Z dávné doby se nezachovalo mnoho proroctví, které by se týkalo dnešní doby. Vyjimkou, potvrzující pravidlo je Sibyla Kumana, královna ze Sáby, která žila přibližně v letech 970 – 870 p.n.l. Napsala 9 knih, které nazvala „Moudrost života“. Je to až neuvěřitelné, jak některá proroctví starodávné Sibyly velmi dobře zapadají do dnešních časů. Posuďte sami!

Konspirační teorie Vesmír Video

NASA omylem! natočila nejlepší pozorování UFO + VIDEO

Další neidentifikovatelný létající objekt byl zachycen na videu vesmírnými kamerami NASA. Na videozáznamu se objevil tajemný objekt – se zvláštním diskovým tvarem – jak cestuje z atmosféry Země, což způsobilo masivní debatu na sociálních sítích. Co to bylo? UFO? Mimozemské vozidlo? Vesmírný odpad? Optická iluze anebo jen bahenni plyn?

Zprávy k zamyšlení Zprávy ze světa

David D. Cain: Váš životní styl už nalajnovali jiní

V západním světě velké společnosti úmyslně nechaly vzniknout a podporují životní styl založený na zbytečném utrácení. Firmy ve všech odvětvích mají velký zájem na tom, aby průměrný člověk radostně vydával peníze za hlouposti. Podněcují nás k nevědomému a nepotřebnému nakupování, kdykoli jen mohou. Tak jsem se vrátil do světa práce.

Konspirační teorie

Kdy Země zemře?

Nic není navždy. Konečnost je součástí existence bytostí a věcí. Není třeba dramatu, protože konec, konec něčeho, je součástí přírody. A co planeta Země? Kdy dojde k jeho konci? Jak dlouho nám lidem zbývá obydlet náš malý koutek sluneční soustavy?

Konspirační teorie

Mnich, který předpověděl válku na Donbasu, odhalil, co čeká Rusko a Ukrajinu

Mnich, který předpověděl válku na Donbasu, odhalil, co čeká Rusko a Ukrajinu. Mnich Tikhon, který žil v 60. letech minulého století v Troitsku, byl známý svým prorockým darem. Mnozí se snažili nechat si poradit od staršího. Fronty se na něj seřadily, lidé spali na ulici, jen aby slyšeli slovo na rozloučenou kněze.

Konspirační teorie Kontroverzní zprávy Video

Kdo stojí za vznikem koronaviru. Je tomu skutečně tak?

Koronavirus je současným velkým strašákem. Lidé, kteří jsou tímto virem nakaženi, tak můžou s tímto nakažením chodit po ulicích i čtrnáct dní a přitom ani nemusí mít žádné příznaky. Přitom v tomto období můžou nakazit spoustu dalších lidí. Odborníci říkají, že jeden nakažený člověk koronavirem nakazí v průměru kolem čtrnácti lidí, zatímco u obyčejné chřipky to jsou jenom dva lidé. Po čtrnácti dnech se teprve u člověka objeví příznaky nemoci a nemocný člověk po čtyřech až šesti hodinách se složí, nebo umře. Vážně něco tak agresivního a nepřirozeného vytvořila příroda?

Přejít nahoru