kontroverzní zprávy

Kontroverzní zprávy

Putin je možná už několik týdnů mrtvý a nahradil ho dvojník, spekulují britští agenti

Vladimir Putin je možná už několik týdnů nebo měsíců mrtvý a na veřejnosti za něj vystupuje dvojník. Zdroje z britské tajné služby MI6 podle médií spekulují, že Rusové mohli Putinovu smrt nějakou dobu tajit. Jedná se o další z řady mediálních spekulací, z nichž další tvrdí, že Putin je vážně nemocný a léčí se s rakovinou.

Kontroverzní zprávy

Okupant brutálně znásilnil dvě ukrajinské ženy. “Musíte se ozvat,” vyzývá Vika (42) ostatní ženy

Dvaačtyřicetiletá Ukrajinka byla několikrát znásilněna ruským mladistvým vojákem Danielem (19) a stejný osud potkal i její sousedku Natašu (44), která byla napadena ve stejném domě. Podle ukrajinské vlády se znásilňování stalo běžným nástrojem války, ženy z různých měst si zkracují vlasy a mažou si obličej sazemi, aby byly pro okupanty co nejméně atraktivní, protože se bojí ruských vojáků. Ministerstvo vnitra chce, aby byly všechny nahlášené incidenty podrobně prošetřeny a viníci potrestáni, přičemž podobná obvinění padají každý den.

Kontroverzní zprávy

VIDEO: Ukrajinka se pokusila vyloupit banku v Polsku, skončila zbita 90letou Polkou ozbrojenou holí

25letá Ukrajinka se údajně pokusila vyloupit polskou banku, ale její plán nepočítal s 90letou Polkou s holí. Mladá Ukrajinka vešla v úterý odpoledne do PKO Bank Polski v Přemyšli na jihovýchodě Polska, přiložila jednomu z dělníků nůž ke krku a požadovala peníze. Vyhrožovala, že zaměstnance zabije, zatímco dělník balí peníze do tašky.

Kontroverzní zprávy Zprávy k zamyšlení

Operace Hvězdička

V listopadu 1943 poblíž Polotska ve vesnici Bělčica narazili partyzáni ze Ščorsova oddílu na dětský domov, ve kterém bylo 200 dětí. Ukázalo se, že se jednalo o děti z polotského sirotčince č. 1. Budova nebyla nijak zvlášť střežena, ale v Bělčici byla umístěna zesílená fašistická posádka. Partyzáni se od pečovatelek dozvěděli, že v roce 1941 se nepodařilo děti včas evakuovat. Nacisté tehdy zničili silnice a zaměstnanci sirotčince byli nuceni se i s dětmi vrátit do Polotsku.

Kontroverzní zprávy

Příběh dvou měst: Kenosha vs. Waukesha

Obě města ve Wisconsinu, Kenosha a Waukesha, vzdálená od sebe asi 80 km autem, byla nedávnými místy mnoha úmrtí. Násilí v obou přineslo celostátní zprávy. Oba však v rozporuplných směrech odráželi společná témata současné americké právní, mediální a společenské korupce.

Kontroverzní zprávy Zprávy k zamyšlení

Než budete věšet tibetské vlajky…Šokující pravda o Tibetu

Až bude někdo zase obdivovat lidi vyvěšující 10. března tibetské vlajky nebo se k nim přidávat, měl by si nejdříve přečíst následující řádky, aby nebyl za nevědomého a manipulovatelného debila! Jako debilové se projevují různí televizní či rozhlasoví redaktoři, ti si ovšem ze svůj veřejný kreténismus nechají dobře zaplatit. Chápeme, že tibetský režim by vyhovoval těm, kteří by naši zemi vrátili nejraději do středověku nebo ještě lépe do dob otrokářských….

Kontroverzní zprávy

Tváře a jména řezníků z Buče jsou již známé! Mučili, znásilňovali a zabíjeli!

Záběry masového hrobu a těl ležících v ulicích ukrajinského města Bucha šokovaly svět. Zvěrstvo. Genocida. Horor. Západní tisk napsal. “Podívejte se, jaké parchanty jste vychovali,” řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ruským matkám. Ukrajinské úřady a svědci uvedli, že ruští vojáci zabili v Buče stovky civilistů. Zelenskij dále matkám řekl, že jejich synové jsou vrazi, lupiči a kati. Nyní zná jejich jména a tváře celý svět a jejich velitelem měl být Azatbek Asanbekovič Omurbekov. Podle fotografií vojáků se jednalo o poměrně mladé muže.

Kontroverzní zprávy Kultura

Sestra známé zpěvačky Mariah Carey otevřeně mluví o elitních rituálních vraždách dětí

Sestra Mariah Carey (Alison) uvádí, že když jí bylo pouhých 10 let, její matka ji nutila k sexuálním aktům s cizími muži. Vysvětluje, že byla mnohokrát obtěžována a matkou několikrát prodána k satanským obřadům. Tam musela sledovat, jak jsou děti nejen sexuálně zneužívány, ale také umučeny k smrti.

Kontroverzní zprávy

Kanada si předvolala ruského velvyslance kvůli nenávistným tweetům o LGBTQ komunitě

Kanadská ministryně zahraničních věcí Mélanie Jolyová v pondělí nařídila úředníkům svého úřadu, aby si předvolali ruského velvyslance v Ottawě Olega Stěpanova kvůli “nenávistným” příspěvkům na sociální síti Twitter namířeným proti komunitě LGBTQ. Jeden z tweetů byl adresován kanadské ministryni sportu Pascale St-Ongeové, která se otevřeně hlásí k lesbické orientaci, píše agentura AFP.

Kontroverzní zprávy Osobnosti

Dolph Lundgren o hromadném znásilnění ve Švédsku: Moje země nedokáže ochránit své ženy!

Policie zatkla pět mladých mužů uprostřed znásilnění! Hlídka v multikulturním švédském městě Malmö dopadla a zatkla pět mladíků, z nichž čtyři byli nezletilí, když ve veřejném parku znásilnili ženu. Hvězda akčních filmů Dolph Lundgren varoval, že ve Švédsku je nejvyšší počet znásilnění na obyvatele v Evropě a jeden z nejvyšších na světě.

Rusko
Armáda Kontroverzní zprávy

Ruský voják nacházející se v Kremině byl zadržen během telefonátu se svou matkou a řekl jí o strašlivých podmínkách, kterým čelí ruští vojáci na Ukrajině

Ruský voják řekl své matce, že muži z jeho praporu nejedli celé dny, protože jídlo bylo vzácné a muži se střídali. Řekl své matce, že v armádě jsou muži ve věku 50 a 60 let, kteří si myslí, že by to bylo jako pobyt v prázdninovém středisku. Tvrdil také, že jeden voják onemocněl kvůli špatným podmínkám, které ruští velitelé očekávali, a začal plivat krev, protože nyní má tuberkulózu (TBC). Ruský voják byl během hovoru také rasista a zeptal se své matky, zda chce, aby přinesl uříznuté ucho od černého vojáka.

Přejít nahoru